Gerçek bir hikâyeden uyarlanan “Veda Mektubu” başlıyor! Veda Mektubu dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu?

Kanal D'nin yeni dizisi Veda Mektubu için artık heyecanlı bekleyiş başladı. Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk gibi ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı ve Pazartesi günleri ekranlara gelecek Veda Mektubu'nun konusu ve oyuncu kadrosu...

featured

“Veda Mektubu” dizisi, Kanal D ekranlarında yerini alıyor. Geçmişte yarım kalmış bir aşk hikayesinin, Mehmet ve Aslı’nın aşkına engel olmasını konu edinen Veda Mektubu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var ve dizinin konusu nedir?

VEDA MEKTUBU DİZİSİNİN KONUSU

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır.

Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır. Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Ziya’nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.

ALANUR VE ZİYA’NIN YOLLARI YILLAR SONRA YİNE KESİŞİR

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur’un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır.

Alanur ve Ziya’nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir. Yarım kalan ne varsa bu kez de Aslı ve Mehmet’in aşkına engel oluşturur.

Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını güvende tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır?

Ziya, kendi kaderini yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm engelleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir? Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar önceki kaderini mi paylaşacaktır?

veda mektubu dizisi

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturduğu hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay kaleme aldı.

VEDA MEKTUBU OYUNCULARI KİMLER?

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerinde yer aldığı Veda Mektubu, bu akşam Kanal D’de başlıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir