Valerien Ismael’den Beşiktaş itirafı! Neden geldiğini anlattı

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, yaklaşan yeni sezon öncesinde Almanya'nın Bild Gazetesi'ne konuştu. Ismael, neden siyah-beyazlı kulübü tercih ettiğini de anlattı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’ta yeni sezon öncesi hazırlık maçları ve transfer çalışmaları devam ediyor. Teknik Direktör Valerien Ismael ise Almanya’nın Bild Gazetesi’ne bir röportaj verdi.

Beşiktaş’ı neden seçtiği ile ilgili konuşan Ismael, “Türkiye listemde değildi (gülerek). Aslında İngiltere’de kalmayı çok isterdim. Türkiye’den telefon geldiğinde, ‘Tamam, bu herhangi bir kulüp değil. Beşiktaş uluslararası alanda üst düzey bir kulüp ve üst düzey bir adres’ diye düşündüm.” dedi.

“Beşiktaş büyük bir mücadeledir. Bu kulüp olağanüstü, burada ilk birkaç ayda bunu tekrar tekrar hissettim” diyen Ismael, “Beşiktaş için net hedef şampiyonluktur. Almanya’da Bayern Münih için neyse Beşiktaş için de hedef aynıdır” ifadelerini kullandı.

“Bütün takımlar, Beşiktaş’a karşı ekstra motive oluyor” diyen Ismael, “Giresunspor maçından örnek vereceğim. Sıralama neredeyse belliydi. Önceki imaçlarında çok az seyirci vardı, fakat bizim maçta tıklım tıklım doluydu. Maçın 0-0 bitmesi için inanılmaz mücadele ettiler” diye konuştu.

 

Valerien Ismael’den Beşiktaş itirafı! Neden geldiğini anlattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.