Vahdet Erdoğan’dan yeni film müjdesi! ‘Sil Baştan Kaynanam’ için ‘motor’ diyecek…

Greenart Group’un yapımcısı Vahdet Erdoğan, Nasipse Olur’un ardından ikinci filmi ‘’Sil Baştan Kaynanam’’ için motor diyecek. TV ekranlarında reyting rekorlarına imza atan filmi Nasipse Olur çok beğenilen Vahdet Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ‘’Sil Baştan Kaynanam’’ için hazırlıklara başladığını açıkladı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vahdet Erdoğan, 10 yıllık kısa film yarışmaları ve ses getiren organizasyon tecrübelerinin ardından, yapımcılığını üstlendiği ilk filmi ‘Nasipse Olur’la sinema sektörüne adım attı. Pandemi döneminde sinemaların kapanması sonrasında televizyonda yayınlanarak reyting rekorları kıran ve Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Sırbistan, Pakistan, Kuveyt ve Katar gibi ülkelerde büyük beğeni toplayan Nasipse Olur’un yapımcısı Vahdet Erdoğan; yeni filmi ‘Sil Baştan Kaynanam’ için motor diyecek.

Yaklaşık 10 yıllık kısa film yarışmaları ve ses getiren organizasyon tecrübelerinin ardından sinemaya adım adan Vahdet Erdoğan, yapımcılığını üstlendiği ilk filmi ‘Nasipse Olur’la önemli bir yapıma imza atmıştı. Pandemide sinemaların kapanması sonrasında televizyonda yayınlanarak reyting rekorları kıran ve Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Sırbistan, Pakistan, Kuveyt ve Katar gibi ülkelerde büyük beğeni toplayan Nasipse Olur’un yapımcısı Vahdet Erdoğan; yeni filmi ‘Sil Baştan Kaynanam’ için motor diyecek.

850A9F9D 7020 44D0 Ad5B 971Ea30Ebab

Yakın tarihin önemli kahramanlarından Nuri Paşa’nın hayatını konu alan dizi çalışmalarını sürdüren Greenart Group’un yeni film projesi de sektörde heyecan yarattı.

C2993Cb5 8Dc1 483D Bfe3 39Ae88C3190 4Voe

‘’SİL BAŞTAN KAYNANAM’’ ÇEKİMLERİ TEMMUZ AYINDA BAŞLIYOR!

Temmuz ayında Sivas’ta çekilecek olan ‘Sil Baştan Kaynanam’ Anadolu’da yaşanan gelin ve kaynana hikâyelerine esprili bir dille mercek tutacak. Senaryosu Barış Başar tarafından yazılan filmin yönetmenliğini usta isim Raşit Çelikezer üstlenecek. Filmin merakla beklenen oyuncu kadrosu ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

VAHDET ERDOĞAN KİMDİR?

1979 yılında Sinop Boyabat’ta doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı.

0C692Cb3 03Ee 49Ed 954C 15Ee93B455A 2Oif

Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu.

Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra Türk Kızılay Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken Greenart Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020’de seyirciyle buluşturdu.

Be655252 43E8 4E99 9367 05D63D4A190 Hpvz

 

Vahdet Erdoğan’dan yeni film müjdesi! ‘Sil Baştan Kaynanam’ için ‘motor’ diyecek…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.