Ümit Özdağ ve ırkçı çetesinden Taksim’deki terör saldırısı sonrası ahlaksız paylaşımlar

Hain terör örgütü PKK tarafından Taksim İstiklal Caddesi'nde patlatılan bomba sonucu 6 vatandaşımız hayatını kaybetti. Saldırıdan hemen sonra ırkçı çetenin elebaşı Ümit Özdağ ve yandaşları sevinç naraları atmaya başladı. PKK'yı ve saldırının arkasındaki ülkeleri kınamak yerine devleti hedef alana Özdağ ve çetesine sosyal medyadan tepki yağdı.

featured

Türkiye’yi yasa boğan Taksim İstiklal Caddesi’ndeki terör saldırısı sonrası Ümit Özdağ elebaşılığındaki ırkçı çete, iğrenç yüzünü bir kez daha gösterdi.

Her gün Türkiye’de servis ettikleri yalan ve kurgu haberlerle toplumu kin ve düşmanlığa sevk etme çabasını devam ettiren Özdağ ve çetesi, terör saldırısı sonrasında adeta sevinç çığlıkları attı.

Terör örgütü PKK ve onu besleyen ABD’ye en ufak tepki göstermeyen Özdağ ve çetesi, saldırının tüm sorumluluğunu İçişleri Bakanı Soylu’ya yıkmaya çalıştı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI: ‘İNSANLIKTAN ÇIKMIŞSIN’

Irkçı çetenin elebaşı Özdağ’ın daha önce ABD’de sözde kongresine katıldığı terör örgütü PKK’ya tepki göstermeyip, psikolojik takıntı haline getirdiği İçişleri Bakanı Soylu’yu hedef almasına sosyal medyada tepki yağdı.

 

thumbnail
Ümit Özdağ'ın PKK ile görüştüğü ortaya çıktı
Irkçı provokatör Ümit Özdağ’ın PKK ile görüştüğü ortaya çıktı! İşte şok eden ihanetin belgesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir