Ümit Özdağ ve ırkçı çetesi ile dalga geçtiler! Ronaldo’nun taciz videosu

Trol hesapları gerçek zannederek yaptığı algı dolu paylaşımlar nedeniyle birçok kez çuvallayan ırkçı Zafer Partisi’nin Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın balıklama dalacağı bir video paylaşıldı. Portekiz’in dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo’nun videosunu yayınlayan trol bir hesap, Ümit Özdağ ve ırkçı çetesi ile dalga geçti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sığınmacı düşmanlığı konu olunca aklı giden ve her gördüğü yalan yanlış bilgiye balıklama dalan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, son dönemlerde trol hesapların paylaşımlarını gerçek sanarak provokasyona kalkışmasıyla gündeme geliyor.

En son ünlü şovmen Beyazıt Öztürk adına açılmış trol bir hesabı gerçek sanarak yapılan yoruma cevap veren Özdağ, hesabın sahte olduğunu fark edince paylaşımını saniyeler içinde silmek zorunda kalmıştı.

Ümit Özdağ yine çuvalladı! Bu defa da Beyazıt Öztürk’ün sahte hesabını gerçek sandı

Hâl böyle olunca da sosyal medyada Ümit Özdağ’ı ti’ye alan paylaşımlar yapılmaya başladı.

Son olarak tam da Ümit Özdağ’ın provokasyona kalkışacağı türden bir paylaşım daha yapıldı. Trol bir hesap, Manchester United’ın Portekizli dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo’nun bir videosunu paylaşarak, Ümit Özdağ ve Batuhan Çolak’a seslendi.

Yüzü hiç kızarmıyor! Yalan makinesi Ümit Özdağ yine rezil oldu…

Ronaldo’nun geçmişte spor salonunda paylaştığı videoda, spor yapan bir kadını çektiği görülüyor. Videoyu Twitter’dan paylaşan hesap ise Özdağ ve Batuhan Çolak’ı ti’ye alarak, ‘’Bu şahıs (sanırım sığınmacı) Türkiye’deki bir spor salonundan böyle videolar atıyor. Lütfen paylaşır mısınız.’’ ifadelerini kullandı.

Yapılan paylaşımın ardından sosyal medyada, ‘’Tam da Özdağ’ın paylaşacağı türde bir video’’ şeklinde yorumlar yapıldı.

Ümit Özdağ ve ırkçı çetesi ile dalga geçtiler! Ronaldo’nun taciz videosu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.