Körler sağırlar birbirini ağırlar olayı! Ümit Özdağ’ın Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ "Kuracağımız yeni ittifakın Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce" açıklamasında bulundu. İki isim de sosyal medyadaki yalan ve provokasyon içerikleriyle tanınıyor.

featured

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yaptığı açıklamada, Muharrem İnce‘nin liderliğini yürüttüğü Memleket Partisi ile ittifak yapacaklarını ifade etti.

Özdağ, bu ittifak sayesinde Zafer Partisi’nin barajı geçeceğini ve seçimlerde başarılı bir sonuç elde edeceklerini savundu.

Benzer Haberler
a3ac3f23-629e-4195-9515-894fb2e238c5
PKK’dan daha tehlikeli! Utanmaz provokatör Ümit Özdağ: ‘Depremden önce AKP’lileri çıkarıyorlar’
mersin kyk yurdu
Ümit Özdağ ve ahlaksız çetesinin ‘Mersin KYK yurdu’ yalanını CHP’li Ali Mahir Başarır çürüttü
muharrem ince
Muharrem İnce ve Ümit Özdağ ile ‘boş tenekeler ittifakı’ geliyor

‘CHP MANSUR BEY’İ ADAY YAPARSA, BİZ ADAY ÇIKARMAYIZ VE ONU DESTEKLERİZ’

Özdağ, ittifakın cumhurbaşkanı adayının Muharrem İnce olacağını belirterek, seçimlerde güçlü bir adayla yarışacaklarını söyledi.

Ancak, Mansur Yavaş’ın aday gösterilip gösterilmeyeceği konusunda sorulan bir soruya Özdağ, “Biz onu aday gösteremeyiz. Ancak, CHP Mansur Bey’i aday yaparsa, biz aday çıkarmayız ve onu destekleriz” yanıtını verdi.

İTTİFAKTA KİMLER OLACAK?

Özdağ ayrıca, Zafer Partisi’nin ittifak çalışmalarını sürdürdüğünü ve diğer muhalif partilerle de görüşmeler yaptıklarını belirtti. Kendilerine yöneltilen “ittifakta kimler olacak?” sorusuna ise net bir cevap vermedi.

Sonuç olarak, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın, Muharrem İnce’nin liderliğindeki Memleket Partisi ile ittifak yapacaklarını açıklaması, siyasi kulislerde büyük yankı uyandırdı.

Ancak, ittifakın diğer partilerle ne ölçüde genişleyeceği ve sonuçların nasıl olacağı henüz net değil.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir