Ukraynalı sanatçı Maks Barskih orduya katıldığını duyurdu

Ukraynalı ünlü şarkıcı Maks Barskih, aldığı silah eğitiminin ardından Ukrayna ordusunda yer alacağını sosyal medyadan paylaştığı bir videodan duyurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rusya’nın Ukrayna karşı başlattığı işgale karşı Ukraynalı sanatçılar sessiz kalmıyor. Ukraynalı ünlü şarkıcı Maks Barskih hayranlarına seslendiği yeni bir video yayınladı. Barskih, videoda Ukrayna ordusuna katılacağını belirterek, “Yarından itibaren silah eğitimi başlıyor. Kim düşünebilirdi ki? Bir ay önce elimde mikrofon vardı ama şimdi zaman değişti. Söylesenize nasıl zaferimizi kutlayacağız ? Fikriniz var mı? Yorumlara yazın” ifadelerini kullandı.

ŞARKILARIMI RUSYA’DA YASAKLIYORUM

Maks Barskih F

Orduya katılacağını duyuran sanatçı bununla yetinmeyerek, şarkılarının Rusya’da hiçbir radyo ve televizyonda çalınmamasını istedi ve yasakladı. Sanatçı şarkılarının yasaklanma isteğini şu sözlerle ifade etti, “Resmi olarak duyuruyorum. Benim şarkılarımın Rusya’da herhangi bir radyoda, televizyon kanalında, filmde ya da dizide kullanılmasını yasaklıyorum. Tüm anlaşmalarımı iptal ediyorum. Ülkeme savaş açan ülkede eserlerimin çalmasını istemiyorum. Tüm Ukraynalı sanatçılara da bunu yapmalarını tavsiye ediyorum” demişti.

Ukraynalı sanatçı Maks Barskih orduya katıldığını duyurdu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.