Babası vefat eden kadın Twitter’dan isyan etti: ‘Babam ölmüş, herkes oturdu, yemek yedi, hizmet ettik’

Twitter’da babası vefat eden bir kadının floodu, gündem oldu. Yaptığı duygusal paylaşımla okuyan herkesin yüreğini sızlatan bir Twitter kullanıcısı, babasının öldüğünü çok dikkat çeken bir konuya değinerek duyurdu.

featured

‘’Babam öldü, bizi teselli etmek isteyenler sürekli yemek yiyor. Onlara hizmet ediyoruz’’ diyen kullanıcı, babasının öldüğünü 4-5 saat sonra öğrendiğini anlattı. @ecemkszglu adındaki Twitter kullanıcısı, ”Herkes bana ölmedi, yoğun bakımda dedi, Haberi alıp babamı görmek için yola çıkmadan önce hazırlık yaptım.Yanıma sadece rahat kıyafetler, bol bol ıslak mendil, dezenfektan, babamın uyanınca canı sıkılır diye iskambil kağıdı, Netflix’ten dizi izleriz diye bilgisayarımı aldım.’’ dedi.

Babasını görmek için yola çıktığında Instagram’dan gördüğü bir postu paylaşan Ecem, ‘‘Dedemi kaybettik, cenaze evinde neden insanlar yedirip içiriliyor. Günlerdir kaybımızı dahi konuşamadık. Yüzlerce kişiye sadece hizmet ediyoruz.’’ postunu gördüğünü ve bu kişi ile aynı kaderi paylaştığını söyleyerek isyan etti.

İşte Twitter’da babası vefat eden kadının floodu…

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir