Twitter Adalet Mahkemesi yine kazandı! Kız arkadaşına şiddet uygulayan Engin Ceylan tutuklandı…

featured
service

Marmaris’teki bir spor salonunda eğitmen olarak çalışan Engin Ceylan’ın, 3 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Beste Ö.’ye uyguladığı şiddet bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Görüntüler, 27 Mart Cumartesi günü de sosyal medyada yayınlandı. 1 yıl önceye ait olduğu ortaya çıkan görüntüde, Engin Ceylan, yemek yedikleri sırada genç kadının yüzüne bir şeyler fırlatıyor. Ardından da vuruyor.

Gelen tepkiler üzerine Engin Ceylan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Vurma sebebim yemek yerken üstüme tuzluk ve bardağı fırlatıp, küfür etmesiydi. Haklı olduğum için şikayet etmedi. Bir sene benle yaşamaya devam ettikten sonra ayrılmak istediğim zaman videoyu kırpıp beni ifşa ve linç etmeye çalıştı. Herkes neyin ne olduğunu görsün” yazdı.

Muğla’da Engin Deniz Ceylan’ın sevgilisini yumrukladığı görüntüleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Marmaris Cumhuriyet Savcılığı da harekete geçerek soruşturma başlattı. Engin Ceylan savcılığın talimatıyla dün gözaltına alındı. Adliyeye çıkarılan Engin Ceylan, nöbetçi mahkemece tutuklandı. Engin Ceylan’ın avukatı ise, bugün tutuklamaya itiraz etti.

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Açıklamada, söz konusu görüntülerin güncel olmadığı bilgisine yer verilerek, “Mağdur Beste Ö., erkek arkadaşı olan Engin Ceylan tarafından daha önceden darp edilmiştir. Bu görüntüler ile ilgili darp olayı nedeniyle Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığımızca daha önceden şüpheli Engin Ceylan hakkında soruşturma yapılmıştır. Soruşturmanın titizlikle yürütüldüğü hususu kamuoyuna duyurulur” denildi.

Sevgilisini yumruklayan Engin Deniz Ceylan hakkında şok gerçek…

Öte yandan Beste Ö.’nün şiddet olayının ardından yaptığı şikayeti 4 Aralık günü geri çektiği, 26 Mart Cuma günü de yine şiddet iddiasıyla şikayetçi olduğu, gözaltına alınan Engin Ceylan’ın ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı ortaya çıktı. Engin C. hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı verildiği öğrenildi.

Twitter Adalet Mahkemesi yine kazandı! Kız arkadaşına şiddet uygulayan Engin Ceylan tutuklandı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir