Müge Anlı’daki Uğur Kahraman’ı eski kayınpederi Hüseyin Sezer öldürüp varile koymuş

İstanbul Tuzla’da 26 Nisan’dan beri kayıp olan Uğur Kahraman'ın cinayete kurban gittiği öğrenildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da işlenen ve eski kayınpederi Hüseyin Sezer tarafından öldürülen Uğur Kahraman’ın cesedi varil içinde bir apartman boşluğunda bulundu. Cinayeti itiraf eden eski kayınpeder Hüseyin Sezer; “Torunlarımı göstermemekle tehdit ediyordu tartıştık. Cesedi varile koyup bir apartman boşluğuna bıraktım” dediği iddia edildi. Şüpheli işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

featured
service

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te aranan Uğur Kahraman’la ilgili cinayet itirafı geldi. Cinayeti işledikten sonra cesedi bir varilin içine koyarak saklayan eski kayınpederi Hüseyin Sezer adliyeye sevk edildi. Uğur Kahraman’ın 2 yıl önce ayrıldığı eşinin bir süre önce Adıyaman’da intihar ettiği öğrenildi.

kayinpeder

Tuzla’da 27 Nisan 2022 tarihinde polise başvuran Erdoğan Kahraman, oğlunun 26 Nisan tarihinde evinden ayrıldığını bir daha kendisinden haber alamadıklarını söyleyerek ihbarda bulundu. Erdoğan Kahraman oğlunun hayatından endişe ettiğini söyledi.

ugur kahraman

KAYIP ŞAHISLAR BÜRO AMİRLİĞİ SORUŞTURMA AÇTI

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili soruşturma açıldı. Yapılan inceleme sonucu 26 Nisan 2022 tarihinde evinden çıkan Uğur Kahraman’ın kayınpederinin otomobiline bindiği tespit edildi. Güvenlik kamera görüntülerinde Uğur Kahraman’ın eski kayınpederi ile otomobille uzaklaştığı görüldü. Kayıp olan Uğur Kahraman’ın yaklaşık 2 yıl önce boşandığı eşi Ezgi A.(21)’ın yeniden evlendiği eşinin Adıyaman’daki evinde kendisini asarak intihar ettiği öğrenildi. Ezgi A.’nın iki çocuğunun Erdoğan Kahraman’ın evinde kaldığı belirlendi.

ugur kahraman .jpgg

ESKİ KAYINPEDER GÖZALTINA ALINDI

Kayıp Şahıslar Büro Amirliğine bağlı ekipler yapılan çalışmanın ardından eski kayınpeder Hüseyin Sezer’i gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan Hüseyin Sezer başlarda her şeyi inkar etse de daha sonra işlediği cinayeti itiraf etti. Poliste ifade veren şüpheli Hüseyin Sezer kızıyla ayrıldıktan sonra damadı ile torunlarını görebilmek için ilişkisini devam ettirdiği öğrenildi. Damadının sık sık torunlarını göstermemekle tehdit ettiğini söyleyen Hüseyin Sezer, “Beni torunlarımı göstermemekle tehdit edip, getir götür işlerini yapıyordu. Kızımdan geri kalan torunlarımı görmek için onun her türlü eziyetine katlandım.” dediği belirtildi.

ugur kahraman .jpgg .jpgg

OLAYI DETAYLARI İLE ANLATTI

Olay günü eski damadının kendisini telefonla aradığını ve otomobille almasını istediğini anlatan Hüseyin Sezer “Onu otomobille aldım. Birlikte Tuzla, Aydınlı Mahallesinde bulunan evime gittim. Orada aynı konulardan dolayı yine aramızda tartışma çıktı.” dedi.

ugur kahraman .jpgg .jpgg .jpgg

“CESEDİ VARİLE KOYDUM”

Tartışmanın büyümesi üzerine eski damadının satması için verdiği tabancayı aldığını söyleyen Hüseyin Sezer “Onu bir el başına ateş ederek öldürdüm. Daha sonra cesedi bir varilin içine koyarak kapağı kapattım. Oturduğum apartmanın bahçesinde bulunan müştemilata sakladım.” dedi.

İÇİNDE CESET OLAN VARİLİ HURDACILARA TAŞITTIRMIŞ

Cinayetin ardından eşinin fark etmemesi için evi temizlediğini, olayda kullandığı silahı parçalara ayırarak çeşitli yerlere attığını söyleyen Hüseyin Sezer’in 5 gün sonra içinde ceset bulunan varili yoldan geçen hurdacılara para vererek taşıttığı ve Pendik’te bulunan kendi anne ve babasının evine götürdüğünü anlattığı öğrenildi. Burada varili hiç açmadan, binanın kullanılmayan asansör boşluğuna saklayan şüphelinin normal hayatına geri döndüğünü söylediği belirtildi.

POLİS CESEDİ BULDU

Polis şüphelinin ifadesi üzerine Pendik’te bulunan adrese gittiğinde, apartman boşluğundaki varili ve içindeki cesedi buldu. Ceset incelemelerinin ardından Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Aranan Şahıslar Büro Amirliğinde işlemleri tamamlanan şüpheli Hüseyin Sezer adliyeye sevk edildi. Hüseyin Sezer çıkışta “Kızımı öldüren, uyuşturucu ve fuhşa sürükleyen kişiydi. Cinayeti kızımın namusu, torunlarımın namusu için işledim.” diye bağırdı.

 

Müge Anlı’daki Uğur Kahraman’ı eski kayınpederi Hüseyin Sezer öldürüp varile koymuş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir