Bir yandan Furkan, bir yandan FETÖ! Türk polisine iftiralar devam ediyor

FETÖ firarisi Adem Yavuz Arslan, bir FETÖ operasyonuyla ilgili polislere ve emniyete iftira attı. Arslan yaptığı paylaşımda; Osmaniye’de 23 Şubat 2022 tarihinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik düzenlenen Özel Harekat destekli şafak operasyonunun fotoğrafını paylaştı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FETÖ firarisi Adem Yavuz Arslan, bir FETÖ operasyonuyla ilgili polislere ve emniyete iftira attı. Arslan yaptığı paylaşımda; Osmaniye’de 23 Şubat 2022 tarihinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik düzenlenen Özel Harekat destekli şafak operasyonunun fotoğrafını paylaştı.

Firari FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan, İstanbul’da FETÖ’ye yönelik düzenlenen bir operasyonla ilgili polisleri ve emniyeti hedef aldı. FETÖ firarisi Adem Yavuz Arslan sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımda “40 günlük bebeği olan bir annenin evine giden polisler” yazarak Osmaniye’de 23 Şubat 2022 tarihinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik düzenlenen Özel Harekat destekli operasyonun fotoğrafını paylaştı.

0X0 Firari Fetocu Fena Yakalandi Eski Fotografla Emniyete Iftira Atti 1648145316816

Algı operasyonu yürüten Adem Yavuz Arslan’ın paylaştığı o fotoğraf, uyuşturucu madde satıcılarına operasyonun düzenlendiği gün Sabah Gazetesi’nin internet sayfasında yayınlanan haberde kullanılmıştı. Firari FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan’ın polislere ve emniyete başka bir operasyonun fotoğrafıyla attığı iftira sosyal medyada tepki çekti.

Bir yandan Furkan, bir yandan FETÖ! Türk polisine iftiralar devam ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.