Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Turabi Çamkıran Survivor 2022 All Star’a geliyor…

Acun Ilıcalı'nın 3 hafta sonra yapılacak birleşme partisinde 2 kere şampiyon olan Turabi Çamkıran'ı gönüllüler takımına dahil edeceği iddia edildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hafta sonra birleşme partisinin olacağı Survivor All Star’da Turabi Çamkıran bombası patlayacak. Gelen haberlere göre Acun Ilıcalı Birleşme partisinde Turabi Çamkıran’ın Survivor All Star kadrosuna dahil edecek.

TURABİ ÇAMKIRAN ALL STAR’A GELİYOR

Gönüllüler takımında yer alması beklenen Turabi Çamkıran’ın yarışmaya renk getireceğine kesin gözle bakılıyor. Acun’un tek bombası da bu değil. Turabi Çamkıran’ın yanı sıra Survivor All Star’a sürpriz bir isim daha dahil oluyor.

Turabi Survivor All Star’a mı geliyor? Verdiği cevap kafaları karıştırdı…

2018 YILINDA ADEM İLE TURABİ KAVGA ETMİŞTİ

Survivor 2018`de aralarında sık sık kavgaların yaşandığı Turabi ve Adem bu defa sembol oyunları finalinde kapıştı. Sembol oyununu aldıktan sonra Nagihan`a dönerek `Senin için` diyen Turabi daha sonra ise `Her şartta kazanıyorum` diye bağırdı.

Geçen hafta sembol oyunu finalinde Nagihan`ın Turabi`yi desteklemesine Adem tepki göstermişti. Turabi de buna gönderme yapınca sinirler gerildi. Turabi`ye `Egoist ve kolpa dövüşçü` diye bağıran Adem de ayağa kalkarak Turabi`nin üzerine yürüdü.

Adem `Senin gibi adamları parçalarım` diye elini kaldırdı. Gerilimin arttığı anlarda ise araya Esat Yontunç girdi ve ikiliyi ayırmaya çalıştığı. Küfür ve tehditlerin havada uçuştuğu kavgada yaşananların tamamı ise televizyonculuk kuralları nedeniyle ekrana yansımadı.

Survi̇vor

Acun Ilıcalı bombayı patlattı! Turabi Çamkıran Survivor 2022 All Star’a geliyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.