‘Burada kimse bakire ölmez’ diyen Turabi Çamkıran bir kadınla yarı çıplak yatağa girdi

Geçtiğimiz günlerde ''Burada kimse bakire ölmez'' çıkışıyla gündem olan Turabi Çamkıran, bu defa yatak paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Turabi Çamkıran, bir kadın arkadaşıyla birlikte yarı çıplak poz verdi.

featured

Bir süredir yurt dışında yaşayan Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla ilgi odağı olmaya devam ediyor. Survivor’la ünlenen yıldız, bir kadın arkadaşıyla birlikte yatakta yarı çıplak poz verdi.

Çamkıran ses getiren paylaşımına ”Her kız güzeldir, onu görmek için doğru filtreyi kullanmanız yeterli. Keşke tüm kadınlar aynı seviyede güzel ve seksi olsa ve kazanan hep karakter olsa! Yüzü güzele kırk günde doyulur, huyu güzele kırk yılda doyulmaz. Ömür boyu mutlu olmak istiyorsan, arkadaşını, işini ve eşini doğru seç!” notunu düştü.

Turabi Çamkıran’ın paylaşımına, takipçileri kayıtsız kalamadı. Sosyal medya kullanıcıları, ”Adam hayatını yaşıyor”, ”Yerli Dan Bilzerian”, ”Bu gidişle evlenemeyeceksin” ve ”Sen iyice yoldan çıktın” gibi sayısız yorum yapıldı.

Turabi Çamkıran, geçtiğimiz günlerde bir başka kadınla paylaştığı pozda ise ”Burada kimse bakire ölmez” ifadelerini kullanmıştı.

Turabi Çamkıran Survivor’a katılacak mı? Acun Ilıcalı’yı etiketleyerek açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir