Tülin Şahin’den eski eşi Pedro de Noronha hakkında şok sözler: “Kızımın önünde defalarca dayak yedim”

featured

Manken Tülin Şahin, 2019 yılında Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile ilişkiye başladı. Hamile kalan Şahin, 2019 yılının kasım ayında kızını kucağına aldı. İkili, kısa sürede ilişkilerini noktaladı.

Noronha ayrılık sonrası kızını göremediği gerekçesiyle Şahin’e dava açtı. Mahkeme Noronha’nın her ayın ilk 7 günü, annesi Şahin’in evinde kızını görmesine izin verdi.

Gözaltına aldırmıştı

Taraflar arasında dava devam ederken Şahin, önceki ay Noronha’nın, 1.5 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılığa başvurdu. Noronha, Lizbon dönüşü İstanbul Havalimanı’nda gözaltına alındı.

İfadesi alınan iş adamı ardından serbest bırakıldı. Şahin, 4 Ağustos’ta ise Noronha’nın yaşadığı siteye gelerek kendisini darp ettiğini ileri sürdü.

Tülin Şahin, 1.5 yaşındaki kızına şiddet uyguladığını iddia ettiği eski eşi Pedro de Noronha’yı gözaltına aldırdı!

Ünlü mankenin talebi sonrası mahkeme, korunmaya ihtiyacı olan çocuğa geçici kişisel ilişki hakkı kapsamında şiddet uygulanma tehlikesinin varlığı sebebiyle, Noronha’nın kızıyla kuracağı ilişkinin sınırlandırılmasına karar verdi.

Karar kapsamında; Noronha kızını göremeyecek ve Şahin’e yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak, evine yaklaşmayacak ve iletişim araçları ile onu rahatsız edemeyecek.

“Kızımın önünde defalarca dayak yedim”

İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran ünlü manken Tülin Şahin, daha önce de kızının gözleri önünde eşinden defalarca dayak yediğini anlattı.

Sitenin güvenlik kameralarında yaşadığı darp olayının kaydedildiğini belirten Şahin, görüntüleri de dosyaya delil olarak sundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir