Tuğçe Kazaz neden AK Parti’yi desteklediğini açıkladı!

AK Parti’yi neden desteklediğine dair bir video paylaşan eski manken Tuğçe Kazaz, CHP’yi eleştirdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar, yorumlar ve yayınladığı videolarla dikkatleri üzerine çeken eski manken Tuğçe Kazaz, son videosu ile yine gündem oldu.

Twitter’dan bir video paylaşan Kazaz, AK Parti’yi neden desteklediğini sıraladı. Cumhuriyet Halk Partisi’ne de eleştirilerde bulunan Kazaz, CHP’ye yönelik “Ben nasıl destekleyeyim seni” dedi.

“ONLARI DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİM.”

Kazaz paylaştığı videoda, şunları söyledi;

“Ben bu davaya Ak Parti için inanmadım ve ben Ak Parti’yi değil Türkiye’yi destekliyorum. Ben Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki kazanımlarını destekliyorum. Ben SİHA’lar ve İHA’lar noktasında üretimleriyle gurur duyuyorum ve bunu ihraç etmelerini destekliyorum.

Büyük İsrail Devleti’ne hizmet edecek bir PKK uydu devletinin kurulmasına karşı çıktıkları için ve bununla ilgili savaş verdikleri için destekliyorum. Kafkasya’da yaptıkları kazanımları için onları destekliyorum.

Türkiye’yi destekliyorum. Bu toprakları Batı’nın esaretinden kurtarmaya çalıştıkları için, kendi özüne ve değerlerine ait ve dünyadaki hiçbir toplumda olmayan bu insani değerler üzerine inşa etmeye çalıştıkları için onları destekliyorum. Ve Ak Parti buna hizmet ettiği sürece onları desteklemeye devam edeceğim.”

Tuğçe Kazaz’ın Ekrem İmamoğlu tespiti sosyal medyayı salladı

“BEN NASIL DESTEKLEYEYİM SENİ?”

“Ben nasıl Cumhuriyet Halk Partisi’ni kalkayım, destekleyeyim? Cumhuriyet Halk Partisi’nin başındakiler de bütün bu kazanımların tersine ne varsa onu söylüyor. PKK uydu devletinin kurulmaması noktasında Suriye’ye giriyor Türkiye.

Niye Suriye’ye girdin? Doğu Akdeniz’e gidiyor, niye o kadar orada savaşıyorsun? Niye Libya ile anlaşma yaptın? Niye Kafkasya’ya giriyorsun? İngiltere ne isterse ona evet diyor. Amerika ne isterse ona evet diyor. Ben nasıl destekleyeyim seni?”

Tuğçe Kazaz neden AK Parti’yi desteklediğini açıkladı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.