MasterChef jürisi Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek boşanıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seyahat amaçlı geldiği Türkiye’de Tuğçe Demirbilek’le tanıştıktan sonra kalmaya karar veren Danilo Zanna, sempatikliğiyle kısa sürede ekranların sevilen yüzlerinden biri olmuştu.

2012 yılında evlenen ve 2013’te oğulları Zeno Tibet’i kucaklarına alan çift, şiddetli geçimsizlik nedeniyle geçtiğimiz günlerde evlerini ayırmış. Birlikte yaşadıkları Etiler’deki evinden ayrılan İtalyan şef, oğluna yakın olmak için yine Etiler’de ayrı bir eve çıkmış.

Tugce Demirbilek Instagram

Henüz boşanma davası açmayan ikili, temmuz ayında birlikte tatil yapmıştı. O günden beri sosyal medyada birlikte fotoğraf paylaşmayan çiftin neden ayrıldığı şimdilik bilinmiyor. Ancak Tuğçe Demirbilek’in üst üste yaptığı “mesaj kaygılı” paylaşımlar, genç kadının kırgınlığını ortaya koyuyor.

TUĞÇE DEMİRBİLEK KİMDİR?

Tuğçe Demirbilek 20 Mart 1981 tarihinde Giresun’da doğdu. Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında evlenen Danilo Zanna çiftinin 2013 doğumlu Zeno Tibet adında bir çocukları var.

Tugce Demirbilek Kimdir

Tuğçe Demirbilek, 1981 yılında Giresun’da doğdu. Baba tarafından Giresunlu olduğu ifade edilen Tuğçe Demirbilek’in Giresun’un hangi ilçesinde doğduğuyla ilgili ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. İstanbul’da Danilo Zanna ile tanışan ve 2012 yılında evlenen Tuğçe Demirbilek, 1 yıl sonra oğulları Zeno Tibet’i dünyaya getirdi.

 

MasterChef jürisi Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek boşanıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.