Yeni eşi Tuba Torun için, ’50 kişiyle yatmış’ diyen Aykut Erdoğdu’nun eski eşi Özge Pomen’den CHP’ye çağrı: ‘Pisliklerin üzerini örtmeyin’

CHP’li Aykut Erdoğdu'nun yakın zaman önce evlendiği eşi Tuba Torun’u CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyeliğine torpille getirdiğine dair ses kayıtları, sonrasında eşinin ‘’CHP'de dolarla vekil oluyorlar’’ çıkışı gündeme bomba gibi düştü. Türkiye bu rezaleti konuşurken, daha önce teşkilatlarında ve belediyelerinde ortaya çıkan tecavüz, taciz, yolsuzluk skandallarını örtbas eden CHP yine kafasını kuma gömdü. Erdoğdu’nun eski eşi Özge Pomem, CHP’ye çağrıda bulunarak, ‘’Pisliklerin üzerini örtmeyin’’ dedi.

featured

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu‘nun eski eşi Özge Pomen ile telefonda yaptığı görüşmede, yeni evlendiği CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyesi avukat Tuba Torun ile ilgili sarf ettiği çirkin sözler gündem oldu.

Erdoğdu, 3 ay önce boşandığı eski eşi Özge Pomen adına açıldığı iddia edilen bir Twitter hesabından yayınlanan videoda, Özge Pomen ile yaptığı telefon görüşmesinde kayıt alındığından habersiz şekilde, iki hafta önce evlendiği yeni eşi Tuba Torun hakkında ağza alınmayacak sözler sarf etti.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak’tan Aykut Erdoğdu açıklaması: En doğru kararı vereceğine inanıyoruz

Torun’u partide önemli yerlere getirebilmek adına hem CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü hem de kurultayda ter döktüğünü söylediği görüşme kaydı görüntülü olarak yayınlandı.

Türkiye’nin gündemine oturan video ile birlikte CHP içerisindeki skandallara bir yenisi daha eklenirken, yaşanan olayın üzerinden CHP yönetimi skandalı soğutmaya çalıştı.

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak ise bu konudaki soruları “Erdoğdu’nun kendisi ve partimiz için en doğru kararı vereceğine inanıyoruz” diyerek geçiştirmeye çalıştı.

İSKİ’den beter! CHP’li Aykut Erdoğdu rezaleti 90’lardaki skandalı hatırlattı

Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka’nın da skandalla ilgili henüz açıklama yapmaması büyük tepki çekti. İlk videonun ardından ortaya çıkan ikinci videoda ise Tuba Torun’un konuşmaları kamuoyuna yansıdı.

Tuba Torun ile Özge Pomen arasında geçtiği belirtilen ses kayıtlarında, Tuba Torun ağlayarak, “Dolarla milletvekili oluyorlar. Ben burada sabahtan akşama kadar kadın hakları diye g… yırtıyorum. Şu anda da istifa edeceğim. Sağ olun” diyor.

Aykut Erdoğdu skandalında yeni gelişme! Tuba Torun’un ses kaydı ortaya çıktı: Ben kadın hakları diye g*tümü yırtıyorum vekil olamıyorum

NEREDE O KADIN HAKALRI DERNEKLERİ

Eski eş Özge Pomen’in dün yayımladığı son Twitter mesajında “Heybemde çok şey var da partime zarar vermek istemiyorum. Eğer bu olay AK Parti’de yaşansaydı kadın hakları dernekleri, sözde demokratlar meydanlar inmişti. Ama konu CHP olunca her şey bastırılır, susturulur.

Şu anda üzerimdeki baskıları tahmin bile edemezsiniz. Nerede o sevecen kadın hakları savunucusu partili dostlarım. Ama şunu bilin ki ben bunlardan korkacak bir kadın değilim. Utanılacak bir şey yapmadım çok şükür. Örtmeyin pisliklerin üzerini. Bütün siyasetçi eşleri. Bugün bana olan, yarın size olabilir” ifadeleri yer aldı.

Eski eşi Özge Erdoğdu, CHP’li Aykut Erdoğdu’yu ifşaladı! Yeni eşi Tuba Torun hastaneye kaldırıldı: ’50 kişi ile yatmış’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir