Zeytin Ağacı’nın Ada’sı Tuba Büyüküstün’den sosyal medyayı ikiye bölen açıklama: ‘İlişkiler kutlayarak bitmeli’

'Zeytin Ağacı' dizisiyle adından söz ettiren güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, bir dergiye dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Son dönemde özel hayatıyla merak konusu olan Tuba Büyüküstün, ilişkiler hakkında konuştu.

featured

Son olarak ‘Zeytin Ağacı’ dizisinde ‘Ada’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, kariyerinde başarısının yanı sıra özel hayatıyla da sık sık magazin gündemine geliyor.

Geçen günlerde adı partneri Murat Boz ile aşk dedikodularına karışan, ancak bu iddiaları yalanlayan oyuncu, son olarak L’Officiel Türkiye dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Murat Boz ile Tuba Büyüküstün’ün şehvetli öpüşme sahnesi diziye damga vurdu

İlişkiler hakkında konuşan Büyüküstün, şunları dile getirdi:

“Bir ilişkinin başlangıcı nasıl kutlanıyorsa bitiş noktası da benzer bir coşkuyla kutlanabilmeli. İki insanın el ele verip ‘Artık bu yolculuk bitti. Bu süreci kutlayarak bitirelim’ diyebilmesi çok güzel bir şey. Neden beceremiyoruz, ben de bilmiyorum.”

“Yüzleşmek, kendini tanımaktan geçiyor. Bu da bana göre; insanın en zor sınavı. İçimize dönüp görebilmek için kalp gözünü açmak şart.”

“Yoksa kendinden kaçmak çok kolay. Her zaman her konuda kalp ve akıl arasında sıkışıp kalıyorum. Düşündükçe kafam karışıyor.”

“Kendimi dövüyorum. Kendin olmak varken başkalarına göre oluşmaya başlamak çok tehlikeli.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir