Trafikte çakarlı araçla magandalık yapan futbolcu Adem Büyük’ün eşi Merve Büyük’ten akıllara zarar savunma!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni Malatyaspor formasıyla eski takımı Galatasaray’a gol atarak belki de Sarı-kırmızılı takımı şampiyonluktan eden Adem Büyük’ün eşli Merve Büyük, o maç akşamı Adem’e ve kendisine gelen hakaret dolu yorumlara tepkiler göstermişti.

Adem Büyük’ün ve kendisinin Galatasaray’ın kaçırdığı şampiyonluktan dolayı üzgün olduğunun altını çizen Merve Büyük, eşinin profesyonel bir futbolcu olarak oynadığı takıma hizmet ettiğini söylemişti.

Merve Büyük ayrıca, “Ama benim eşim, Malatyaspor’un futbolcusu ve oranın ekmeğini yiyor. Ne olursa olsun bu onun işi. Maça satamaz. Benim eşimi tanıyorsunuz, bilirsiniz. Ne yapacaktı? Maçı mı satacaktı? ” demişti.

Bu kez çakarlı araçtan video paylaşınca gündem oldu

Merve Büyük, dün sosyal medya hesabından oğlunun da içinde bulunduğu çakarlı bir araçta İstanbul trafiğinde emniyet şeridinden ilerledikleri videolar paylaştı.

Futbolcu Adem Büyük’ün eşi Merve Büyük’ten çakar ve sirenli araçla magandalık…

Merve Büyük’ten açıklama

Bu videoların sosyal medyada hızla yayılması ve ‘Adem Büyük’ün eşi, çakarlı arabasıyla emniyet şeridi kullanıyor’ şeklinde yorumlar alan videolar üzerine Merve Büyük bir açıklama yaptı.

Merve Büyük’ün açıklamaları şu şekilde:

“5 yaşındaki evladımın sorduğu masumane bir sorunun olmadık noktalara çekiliyor olması cidden çok üzücü…

Büyüyünce polis olmak isteyen masum bir erkek çocuğunun bu diyalogları neden sizi bu kadar rahatsız etti? Gerçekten anlamak mümkün değil…

Hiçbir zaman çakarlı bir aracımız olmamıştır, videonun çekildiği araç siyasetçi bir aile dostumuzun aracıdır. Olaya konu olan aracı video çekimi esnasında benim kullanmadığım da gayet açık bir şekilde bellidir.”

Mb1 Mb2

Trafikte çakarlı araçla magandalık yapan futbolcu Adem Büyük’ün eşi Merve Büyük’ten akıllara zarar savunma!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.