TikTok videosu çekerken çatıdan düşerek can veren Kübra Doğan’ın ölümünde ihmal mi var? Ailesinden şok iddialar…

featured

Kübra Doğan (23) kuzeni Helen M. (16) ziyaret etmek için Esenyurt’ta bulunan evlerine gelmiş ve güneşin batışını izlemek ve TikTok’a video çekmek için çatıya çıkmaya karar vermişti.

Kübra Doğan çatıda oturduğu yerden inmek istediği esnada plastik panele ayak basmış ve genç kız yaklaşık 50 metrelik yükseklikten apartman boşluğuna düşerek feci şekilde can vermişti.

TikTok videosu çekmek için çatıya çıkan Kübra Doğan 50 metreden aşağı düşerek can verdi! O anlar kamerada…

Adli Tıp Kurumunda otopsi işlemleri sürerken burada bekleyen yakınları açıklamalarda bulunarak çatıya plastik panelin konulmasına tepki gösterdi.

“MÜTEAHHİDİN DE BÜYÜK KUSURU VAR”

Havalandırma boşluğu için ucuz bir plastiğin çatıya konulduğunu aktaran Genç kızın amcası Nebi Doğan, “Çatıda insanın bir işi olur, kiremit düşer, kiremit bozulur. Orada müteahhidin de büyük kusur var. Peşinin bırakmayacağız. Kız ayağını atar atmaz kırılıp 9’uncu kattan yere düşüyor. Oranın üzerine bir sac, sağlam bir şey konulması lazımdı” dedi.

“TİKTOK VİDEOLARI İÇİN UYARDIK, GENÇLİK SÖZ DİNLEMİYOR”

TikTok videoları için de gençleri uyardıklarını kaydeden amca Nebi Doğan, “Uyarıyorduk ama gençlik söz dinlemiyor. Mardin’den misafirliğe gelmişti. Orada ihmal olmasa kız düşmez. Yarın öbür gün orada oturan bir dairenin anteni bozulur, oraya çıkılacak tabi” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir