The Last of Us (dizi) ilk resmi fragmanı yayınlandı

Ünlü video oyununa dayanan ilk HBO dizisi olan 'The Last of Us'tan ilk resmi fragman yayınlandı. Dizinin 2023'ün başlarında HBO ekranlarında olması bekleniyor.

featured

Popüler video oyunu ‘The Last of Us‘ın HBO için hazırlanan dizi uyarlamasından ilk resmi fragman yayınladı. ‘Chernobyl’ dizisiyle tanınan Craig Mazin’in yaratıcılığını yaptığı dizinin ilk sezonu 10 bölümden meydana gelecek.

Dizi, modern uygarlığın yok edilmesinin 20 yıl sonrasında, katı bir karantina bölgesinde kalan 14 yaşındaki Ellie’yle onu oradan kurtarması için tutulan Joel’in hayatta kalmak için birbirlerine güvenmeleri gereken bir yolculuğa çıkmalarını konu alıyor. Pedro Pascal ve Bella Ramsey’nin başrollerinde olduğu ‘The Last of Us’ın oyuncu kadrosunda ayrıca Gabriel Luna, Merle Dandridge, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman, Jeffrey Pierce ve Anna Torv gibi isimler yer alıyor.

Bir video oyununa dayanan ilk HBO dizisi olan ‘The Last of Us’ın 2023’ün başlarında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

2 Eylül 2022’de ise ilk oyunun remake versiyonu PlayStation 5 için çıkışını yapacak. henüz resmi bir açıklama yapılmasa da 2023’ün ilk çeyreğinde ilk oyunun PC versiyonunun da çıkış yapması bekleniyor. Dizi ve PC versiyonunun tarihleri yakın olabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir