Tele1’in ana haber spikeri Evren Özalkuş FETÖ’nün ekran yüzü çıktı

Tele1’in ana haber spikeri Evren Özalkuş’un daha önce FETÖ’nün kapatılan haber kanalında ekran yüzü olduğu ortaya çıktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabah’ta yer alan habere göre Muhalif yayın yaptıkları iddiasıyla her gün ekranlarda yalan yanlış iftiralarla algı operasyonu yapan Tele1’in ana haber spikeri Evren Özalkuş’un, FETÖ’nün eski ekran yüzü olduğu ortaya çıktı.

Evren Özalkuş

İşte Alankuş’un yok etmeye çalıştığı FETÖ geçmişinden birkaç ayrıntı:

Örgütün kapatılan televizyon kanallarında çalışan FETÖ firarisi Turan Görüryılmaz, 17-25 Aralık darbe girişimi sırasında attığı bir tweet’te Evren Özalkuş ile fotoğrafını paylaşıp “Bugün TV’nin ekran yüzleri ile” yazarak, tweet attı.

Evren Özalkuş

FETÖ’NÜN FUAT AVNİ’Sİ İLE KOL KOLA

Alankuş, Bugün TV’de yaptığı programına bir başka FETÖ firarisi olan Said Sefa’yı sürekli konuk olarak alıyordu. Said Sefa, Twitter’ta Fuat Avni takma adıyla örgütün sızdırdığı kumpas belgeleri ve montaj tapeleri yayınlayıp algı operasyonları ile hükümeti yıpratmaya çalışmıştı. Operasyonları başarısız olunca da diğer hainler gibi yurt dışına kaçmıştı. Özalkuş, Said Sefa’nın “Haberdar” isimli internet sitesinde 2015 yılında da köşe yazarlığı yaptı.

Evren Özalkuş

İMAMOĞLU’NU FETÖ KANALINA ÇIKARDI

17-25 Aralık operasyonlarından yaklaşık iki ay sonra FETÖ kanalında Ekrem İmamoğlu’nu yayına çıkardı. Özalkuş, FETÖ’nün televizyon kanalına kayyum atanınca terör örgütüne haksızlık yapıldığını belirterek, örgüt aleyhine haber sunmayı kabul etmedi ve istifa etti. Örgüt elemanları, Özalkuş’u bu tavrını sosyal medyadan alkışladı.

Evren Özalkuş

FETÖ GEÇMİŞİNİ SİLMEYE ÇALIŞTI

Bir dönem FETÖ kanalının ekran yüzü olan Özalkuş, daha sonra sosyal medya hesabında temizlik yaptı. Örgüt ile bağlantısını gösteren paylaşımlarını birçok paylaşımını silip temizlik yaptı.

Evren Özalkuş

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tele1’in ana haber spikeri Evren Özalkuş FETÖ’nün ekran yüzü çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir