Sapık Suud kabilesi sınır tanımıyor! Suudi Arabistan sokaklarında çıplak samba dansı

Suudi Arabistan’ın Cizan kentinde düzenlenen etkinlikte Rio Karnavalı'nı aratmayan görüntüler ortaya çıktı. Samba gösterisinde bacaklarını ve bellerini açıkta bırakan kıyafetler giyen dansçıların gösterisi büyük şaşkınlığa yol açtı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Suudi Arabistan’ın Cizan kentinde düzenlenen Turizm Kış Festivalinde üç kadın samba dansçısının yarı çıplak bir şekilde sokaklarda dans ederek gösteri yapması ülkeyi karıştırdı. Dansçıların şehrin işlek caddesindeki gösterisindeki kıyafeti, sosyal medyada hızla yayılarak ülke gündemine oturdu.

Bir sosyal medya kullanıcısı dansçıların yarı çıplak halde olduğunu işaret ederek, “Müslüman bir ülke olduğumuzu unuttuk ve ahlaki ihlallere başladık” ifadelerini kullanırken, başka bir kullanıcı ise Suudi Arabistan’ın İslami ilkelerden uzaklaştığını belirtti. Tepkilerin ardından Cizan Valisi Prens Muhammed bin Nasır, gösteri hakkında soruşturma açıldığını duyurdu.

“FESTİVALE ÜSTSÜZ DANSÇILAR GETİRDİLER”

Muhalif Suudi akademisyen Saied ibn Nasser ise dansçıların, yetkililerin bilgisi dahilinde festivalde bulunduğunu söyleyerek, “Festivale üstsüz dansçılar getirdiler sonra Prens Muhammed Nasır konuyu araştırmak için emir yayınladı. Allah’ı mı kandırıyorsunuz, yoksa müminleri mi? İnsanlar Muhammed bin Selman’ın gazeteci Cemal Kaşıkçı’yı öldürdüğünü ve ardından soruşturma emri verdiğini unuttu mu sanıyorsunuz?” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sapık Suud kabilesi sınır tanımıyor! Suudi Arabistan sokaklarında çıplak samba dansı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir