Survivor’da ünlüler takımında ünlü kalmadı! Yusuf Güney de adadan kaçtı

Survivor 2023'te ünlüler takımında ünlü kalmadı. Oylama sonucu Ümit Erdim, sağlık sorunları nedeniyle Berdan Mardini ve ada şartlarına dayanamadığı için Seçkin Piriler'in yarışmayı bırakmasının ardından ünlü şarkıcı Yusuf Güney de adadan kendi isteğiyle ayrıldı.

featured

Survivor 2023’te ünlüler takımında mücadele eden Yusuf Güney kendi isteğiyle yarışmayı bıraktı. Zorlu şartlarda ada koşullarına dayanamayan ünlü isimler bir bir adadan ayrılmaya devam ediyor.

YUSUF GÜNEY DAYANAMADI

Acun Ilıcalı, 29 Ocak günü ada konseyinde çarpıcı bir açıklamada bulunarak Yusuf Güney’in yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. Ilıcalı, ”Kırmızı takım için bugün itibariyle bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney Survivor’a devam edemeyecek. Bu sene tam anlamıyla bir direnç senesi oldu ve olacak. Şartlar çok zor olacak. Bu sene daha önce de dediğim gibi akıl oyunları ile yarışmacıların mental, psikolojik ve akıllarını kullandığı sezon. Yusuf Güney’de sizinle vedalaşmak için yanınıza gelecek.” sözlerini kullandı.

Benzer Haberler
berdan-mardini
Survivor’dan dönen Berdan Mardini’nin yemek yediği anlar alay konusu oldu
umit-erdim-elendi
Survivor 2023’te elenen ilk isim Ümit Erdim oldu
walison-nereli
Survivor Walison kimdir? Walison Fonseca nereli, kaç yaşında?
berdamardini-survivor-maas
Survivor 2023’te ünlüler takımının haftalık ücretleri belli oldu! Berdan Mardini ve Yusuf Güney servet kazanacak

BERDAN MARDİNİ, SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE AYRILMIŞTI

Geçtiğimiz hafta Berdan Mardini’nin sağlık sorunları nedeniyle Survivor’a devam edemeyeceği açıklanmıştı. Acun Ilıcalı, yarışmacıya devam etmek isteyip istemediğinin sorulduğunu ve Berdan Mardini’nin gitmek istediğini söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir