Survivor fan hesabının “Faturalarınızı ödeyeceğim” sözüne inanıp Nisa’ya SMS yağdırdılar! Şimdi yardım istiyorlar!

Twitter'da bir Survivor fan hesabı, finale kalan Nisa'ya oy göndermeleri için takipçilerine "Faturalarınızı ben ödeyeceğim" dedi. Bu söze inanan çok sayıda kişi peş peşe SMS attı. Faturaları geldiğinde hesabın sahibine ulaşamayan birçok mağdur, faturalarını yayınlayarak kandırıldıklarını söyledi.

featured

Survivor fan hesabının “Faturalarınızı ben ödeyeceğim” tuzağına düşen kullanıcılar yardım bekliyor!

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor All Star, 30 Haziran’da İstanbul’da yapılan finalle şampiyonu belirledi. Bu yılın Survivor All Star yarışmasında Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıçcı finale yükselirken, yarışmanın kazanan ismi SMS oylamasıyla Nisa Bölükbaşı oldu. Yarışmanın bitmesiyle SMS gönderen birçok kişi sosyal medya hesaplarından telefon faturalarını paylaşarak dolandırıldıklarını ileri sürdü.

“FATURALARI ÖDEYECEĞİM” DİYEREK KANDIRDI

Sosyal medyada dolaşan iddiaya göre, bir Survivor fan hesabı, takipçilerine faturalarının hepsini kendisinin ödeyeceğini söyleyerek desteklediği adaya SMS göndermelerini istedi. Birçok kullanıcı da kişiye güvenerek peş peşe Nisa’ya oy göndermeye başladı. Faturaları geldiğinde hesabın sahibine ulaşamayan birçok mağdur, faturalarını yayınlayarak kandırıldıklarını söyledi. Twitter’da peş peşe faturalarını yayınlayarak yardım çağrısında bulunan kullanıcılar, tepkilerin de hedefi oldu.

Demet Akalın’dan Acun Ilıcalı’ya Survivor çıkışı: Kılıfına uydurmuş

Survivor sonrası şok iddia! Adem Kılıçcı, Acun Ilıcalı’yı takipten çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir