Survivor All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı'nın hayatı merak konusu oldu. Survivor 2020'de de yarışan Nisa hakkında merak edilenler sosyal medyada sıkça konuşuluyor.

featured

Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı oldu. Sonucun açıklanmasının ardından genç şampiyonun hayatı merak konusu oldu.

Survivor yarışmacılarından Barış Murat Yağcı ile aşk yaşadığı dönem sıkça gündemde olan Nisa şimdilerde ise bir başka Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken ile aşk yaşıyor.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1998 yılında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ta dünyaya gelmiştir. Babası Türk annesi Çek Cumhuriyeti vatandaşı olan Nisa küçük yaştan itibaren sporun birçok dalına ilgi duymaktadır.

Nisa Bölükbaşı yüzme ve voleybol konusunda oldukça başarılıdır. Henüz 3 aylıkken annesi ile yüzmeye başlayan Nisa daha sonra kendisini geliştirerek 6 yaşında iken Çek Cumhuriyeti’nin en iyi yüzme takımlarında yer almıştır.

2018 yılında mimarlık okumaya başlayan Nisa Bölükbaşı yaptığı bazı sporları bırakmak zorunda kaldı. Nisa Survivor’da gösterdiği performansla ne kadar başarılı olduğunu ispatladı.

2020 yılının ardından 2022 Survivor All Star’a da katılan Nisa Bölükbaşı yarışmayı şampiyon tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir