Survivor 4. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 13 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star'da 13 Mayıs Cuma akşamı gerçekleştirilen dördüncü dokunulmazlık oyunu ile yeni bir aday daha çıktı. Ünlüler ve gönüllüler takımı, yeni bir ismi eleme potasına göndermemek için kıran kırana performans sergiledi. Peki, Survivor'da 4. dokunulmazlığı hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu?

featured

Survivor All Star’da 4. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Merve ve Parviz’in sağlık sorunları nedeniyle Survivor’a vedaları ardından, iki hafta boyunca Survivor’da eleme olmayacağı Acun Ilıcalı tarafından yarışmacılara duyurulmuştu. Zorunlu elemelerin hemen ardından gerçekleşen dördüncü dokunulmazlık oyunu ise nefes kesti! İşte, 13 Mayıs Survivor eleme adayı…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın yeni dokunulmazlık oyunu, 13 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler, geride bıraktığımız haftayı eleme olmadan geçirdi. Gözler dördüncü eleme adayına çevrildi.

Bu haftanın 4. dokunulmazlık yarışı hayata geçiriliyor. Kadınlar yarışını ünlüler kazandı, erkekler mücadelesini de ünlüler takımı aldı ve dokunulmazlık da, ödül de ünlüler takımının oldu.

Ünlüler, güzel bir duşun ardından yemek sofrasında bir araya geldi. Ardından ada konseyine gidildi. Acun Ilıcalı konseyde bir gelişmeyi duyurdu.

Ödül oyunlarından birini Survivor Yunanistan takımı ile oynayacaklarını belirtti. Ilıcalı, ”Bu haftaki 3. dokunulmazlıktan sonra Türkiye-Yunanistan yarışmacılarla ödül oyunu oynayacaksınız ve beraber ödüle gideceksiniz.” dedi.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Survivor’da bu hafta dört dokunulmazlığı da üst üste gönüllüler kaybetti. Gönüllüler takımında Nagihan ve Atakan dokunulmaz oldu.

İlk üç aday; Evrim, Nisa, Bekan oldu. Dördüncü isim ise Seda oldu.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir