Sumudica için şok eden iddialar! Malatyalı futbolculara cinsel tacizde bulunmuş…

Küme düşme mücadelesi veren Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Marius Sumudica'nın görevine son verildi. Daha önce Gaziantep FK ve Çaykur Rizespor'da da görev yapan Sumudica hakkındaki iddia gündemi salladı. Sumudica'nın eski tercümanı Oğuzhan Erdoğmuş, Rumen hocanın oyuncularına cinsel tacizde bulunduğunu söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ajansspor’a konuşan Marius Sumudica’nın eski tercümanı Oğuzhan Erdoğmuş Rumen teknik adamın Yeni Malatyaspor’da görev yaparken oyuncularına cinsel tacizde bulunduğunu ifade etti. Oğuzhan Erdoğmuş’un açıklamaları sosyal medyayı salladı.

‘HATIRI SAYILIR İNSANLAR ARAYA GİRDİ’

Daha önce hatırı sayılır insanların araya girdiğini bu nedenle konuşmadığını ifade eden Oğuzhan Erdoğmuş ‘Artık rahatça konuşabiliyorum. Sumudica, Malatya’dan ayrıldı. O, futbolcularına cinsel tacizde bulunuyordu. Sözlü hakaretler ediyordu. İsterseniz bunu ispat da edebilirim.’ dedi.

BUGÜN GÖREVDEN ALINMIŞTI

Rumen teknik adam üst üste yaşanan olumsuz sonuçlardan sonra görevden ayrılmıştı. Yeni Malatyaspor, Sumudica’ya tazminatını vererek gönderdi. Konuyla ilgili Sumudica tarafından açıklama bekleniyor.

Sumudica için şok eden iddialar! Malatyalı futbolculara cinsel tacizde bulunmuş…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.