Sultanbeyli’de 8 yaşındaki Muhammed Taha Şahin, yutamadığı kiraz yüzünden öldü

Soluk borusuna kiraz kaçan 8 yaşındaki Muhammed Taha Şahin, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Kardeşinin doğum günü için hazırlık yapılan akşam can veren çocuğun acı haberi, yakınlarını derinden sarstı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesindeki evlerinin bahçesinde oturan 8 yaşındaki Muhammed Taha Şahin, arkadaşlarıyla birlikte oyun oynadıktan sonra masadaki meyve tabağından kirazı alıp yedi.

Bir süre sonra fenalaşan Şahin, koşarak babasından yardım istedi.

Sultanbeylide Bogazina Kiraz Kacan 8 Yasindaki Muhammed Oldu 9302 Dhaphoto7 Min

KURTARILAMADI

Şahin’in nefes alamadığını gören baba, otomobiliyle hastaneye götürdü.

8 yaşındaki Muhammed, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

DHA’nın haberine göre Muhammed Taha Şahin, dün öğle vakti Sultanbeyli Abdurrahman Gazi Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Pendik Osmangazi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Sultanbeylide Bogazina Kiraz Kacan 8 Yasindaki Muhammed Oldu 9302 Dhaphoto1 Min

KIZ KARDEŞİNİN DOĞUM GÜNÜYDÜ

17 Haziran Cuma günü akşam saatlerinde meydana gelen olaydan dolayı sarsıldıklarını belirten Muhammed Taha Şahin’in akrabası Ayhan Aktaş, “Muhammed Taha, hiperaktif çocuktu. Derslerinde çok başarılıydı. Öğretmenini ve arkadaşlarını çok seviyordu. Karnesinde takdir almıştı. Diğer küçük kardeşinin o gün doğum günüydü. O gün kardeşine doğum günü sürprizi yapacaktık. Onun hazırlıkları içerisindeydik. Kendisi dışarı da arkadaşlarıyla oynuyordu.

Sultanbeylide Bogazina Kiraz Kacan 8 Yasindaki Muhammed Oldu 9302 Dhaphoto2 Min

“ALLAH KİMSEYE BÖYLE BİR ŞEY GÖSTERMESİN”

Biz de içeride annesi ve babası ile doğum günü hazırlıkları yapıyorduk. Meyve tabağında büyük bir kirazı alıyor ve daha sonra ağzına atıyor. Bu kiraz, boğazına kaçıyor. ‘Boğazıma bir şey takıldı’ diyerek, babasının yanına koşuyor. Babası kucağına alarak arabayla en yakın hastaneye götürüyor. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybediyor. Allah kimseye böyle bir şey göstermesin.” dedi.

Sultanbeylide Bogazina Kiraz Kacan 8 Yasindaki Muhammed Oldu 9302 Dhaphoto3 Min Sultanbeylide Bogazina Kiraz Kacan 8 Yasindaki Muhammed Oldu 9302 Dhaphoto4 Min Sultanbeylide Bogazina Kiraz Kacan 8 Yasindaki Muhammed Oldu 9302 Dhaphoto5 Min Sultanbeylide Bogazina Kiraz Kacan 8 Yasindaki Muhammed Oldu 9302 Dhaphoto6 Min Sultanbeylide Bogazina Kiraz Kacan 8 Yasindaki Muhammed Oldu 9302 Dhaphoto8 Min

Sultanbeyli’de 8 yaşındaki Muhammed Taha Şahin, yutamadığı kiraz yüzünden öldü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.