‘Starbucks’ diyemeyen kadın sosyal medyanın diline düştü

Sokak röportajında konuşan bir kadının Starbucks’ı doğru telaffuz edememesi, sosyal medyada gündem oldu. Kadın, "Gençler kafelerde, Starbucks'larda kahve içiyor, hikaye atıyor. Ama paraları yok, ülke batıyor, ülke çok kötü. Mağazalara bakın hepsinde gençler alışveriş yapıyor." ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada yayınlanan bir videoda vatandaşın Türkiye ekonomisini eleştiren gençleri yererken kullandığı ifadeler gündem oldu.

Gençlerin Türkiye ekonomisini eleştirmesine karşı gelen vatandaş, “Kafelerde, Starbukslarda kahve atıyorlar. Bir kahve ne kadar Starbukslarda? Her genç Starbuks’ta kahve içiyor merak etme. Ben içmiyorum ablacım, ben kahveyi termosuma koyuyorum. Keşke yanımda olsaydı da gösterseydim. Çantama koyuyorum kahveyi öyle içiyorum. Bizim gençlerimiz Starbukslarda kahve selfisi atıyorlar ama paraları yok. Ama ülke batık, ama ülke çok kötü. Mağazalara bak mağazalarda hep gençler alışverişte. Ama bu ülkeyi kötüleyen yine ne yazık ki gençlerimiz” ifadelerini kullandı.

Starbucks’ı doğru söyleyemeyen kadınla ilgili, ‘’Bari Starbucks’ı doğru telaffuz etseydin be ablam’’ şeklinde paylaşımlar yapıldı…

‘Starbucks’ diyemeyen kadın sosyal medyanın diline düştü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.