MSB’den bir acı haber daha! Sözleşmeli Er Cüneyt Taşyürek şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe 1-2 Harekâtı bölgesinde arama tarama faaliyetleri sırasında El Yapımı Patlayıcı'nın (EYP) infilak etmesinin ardından yaralanan Piyade Sözleşmeli Er Cüneyt Taşyürek'in şehit olduğunu duyurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Pençe 1-2 Harekat bölgesinde 26 Temmuz 2022 tarihinde arama tarama faaliyeti esnasında EYP patlaması sonucu yaralanan kahraman silah arkadaşımız Piyade Sözleşmeli Er Cüneyt Taşyürek derhal hastaneye sevk edilmiş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 27 Temmuz 2022 tarihinde Şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

Fırat Kalkanı bölgesinden acı haber! Mevlüt Yoğurtçu ve Mert Otal şehit oldu

BAKAN AKAR’DAN BAŞSAĞLIĞI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit Taşyürek için taziye mesajı yayımladı. Akar, “Kahraman silah arkadaşımız, 27 Temmuz 2022 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve MSB mensupları adına Allah’tan rahmet; kederli ailesi ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” dedi.

Sehitt

Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı! 25 PKK’lı etkisiz hâle getirildi

MSB’den bir acı haber daha! Sözleşmeli Er Cüneyt Taşyürek şehit oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.