Bakan Soylu, ‘Tek seferde en yükseği’ diyerek duyurdu: 50 milyon makaron ele geçirildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ''Bursa Osmangazi'de gerçekleştirilen operasyonda ele geçirilen 50 milyon doldurulmuş makaron ile tek seferde en yüksek sayıda doldurulmuş makaron yakalamasına imza atan Bursa emniyetimize tebrikler'' açıklamasında bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanlığının açıklamasında, Bursa’nın Osmangazi ilçesinde, yasa dışı makaron doldurumunun yapıldığı tespit edilen depoya operasyon düzenlendiği belirtildi. Aramada, 50 milyon doldurulmuş makaron, 6 bin 950 kilogram tütün ve 7 makaron doldurma makinesi ele geçirildiği kaydedildi.

Açıklamada, 13’ü yabancı uyruklu 15 şüphelinin gözaltına alındığı aktarılarak, “Yakalanan miktar, tek seferde ele geçirilen en yüksek doldurulmuş makaron yakalamasıdır.” ifadesine yer verildi.

1 101

BAKAN SOYLU’DAN TEBRİK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, operasyonda tek seferde en yüksek sayıda doldurulmuş makaronun yakalanmasını sağlayan Bursa Emniyet Müdürlüğü ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü birimlerini tebrik etti.

2 96

İçişleri Bakanı Soylu: “15 Temmuz’dan bu güne kadar 390 mafya örgütü çökertildi”

Bakan Soylu, ‘Tek seferde en yükseği’ diyerek duyurdu: 50 milyon makaron ele geçirildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.