Sokakta çırılçıplak spor yaptı! Esenyurt'ta skandal görüntüler

İstanbul Esenyurt'ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Nazım Hikmet Bulvarı'nda yabancı uyruklu bir şahıs yolun ortasında çırılçıplak spor yaptı. Vatandaşların uyarılarına ve müdahalesine kulak asmayan yabancı uyruklu şahısla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan yaşanan olay akıllara İstanbul Bebek'te bir bankta cinsel ilişkiye giren çifti hatırlattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yabancı uyruklu bir şahıs, caddenin ortasında Türk vatandaşlarının uyarılarına ve müdahalesine rağmen çırılçıplak spor yaptı. O anlar ise saniye saniye kaydedildi.

Sosyal medyada gündem olan görüntülerde yabancı uyruklu olduğu iddia edilen şahsın, vatandaşların müdahalesine rağmen çırılçıplak bir vaziyette spor yaptığı görüldü.

İlçedeki Nazım Hikmet Bulvarı’nda meydana gelen olayla ilgili henüz resmi bir açıklama yapıldı.

Ciplak2

AKILLARA BEBEK’TEKİ GÖRÜNTÜLER GELDİ

Sosyal medyada gündem olan olay, akıllara geçtiğimiz aylarda İstanbul Bebek’te sahil kenarındaki bir bankta cinsel ilişkiye giren çifti hatırlattı.

Geçtiğimiz mayıs ayında meydana gelen olay, Türkiye’nin gündemine bomba gibi oturmuştu. Skandal olayla ilgili cinsel ilişkiye giren erkek şüphelinin tutuklanmasına karar verilmişti.

Ciplk3

Çıplaklar plajında bir kadına bakarak mastürbasyon yapan sapık, silahla öldürüldü

Sokakta çırılçıplak spor yaptı! Esenyurt’ta skandal görüntüler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.