Sokak ortasında yürüyen kadına tecavüz etti! Skandal anlar kamerada…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya genelinde tecavüzün en çok yaşandığı ülkeler arasında üst sıralarda yer alan ABD’de korkunç bir tecavüz girişimi meydana geldi.

Polis görüntüleri yayınladı

New York kentindeki Brooklyn bölgesinde geçtiğimiz cuma günü yerel saatle 08.00 sıralarında bir şahıs, sokak ortasında bir kadına tecavüz girişiminde bulundu. New York polisi, olay anına dair görüntüleri yayınlayarak, zanlıyı yakalamak için kent genelinde insan avı başlattı.

Kayıplara karıştı

Görüntülerde genç kadını bir süre takip eden saldırganın, daha sonra kadına arkadan saldırarak yere düşürdüğü görülürken, kimliği gizli tutulan kadın, zanlının elinden kendi çabaları ile kurtuldu. Zanlı ise kısa süre sonra kaçarak kayıplara karıştı.

Yardımcı olana 3 bin 500 dolar ödül

New York polisinin yaptığı açıklamada, 35 yaşındaki kadına saldıran kimliği belirsiz zanlının arandığı ve yakalanmasına yardımcı olacak bilgileri paylaşanlara 3 bin 500 dolara kadar ödül verileceği belirtildi. Mağdur kadının ise tıbbi müdahaleyi reddetmesine rağmen olay nedeniyle sarsıldığı ifade edildi.

Sadece bu yıl 2 bin 200 tecavüz oldu

Geçtiğimiz yıla oranla kent genelinde tecavüz oranının yüzde 5, diğer cinsel suçların yüzde 25 arttığı kaydedilerek, 2021’in başlangıcından bu yana 2 bin 200 cinsel saldırı olduğunu açıklandı.

Sokak ortasında yürüyen kadına tecavüz etti! Skandal anlar kamerada…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.