Sinan Akçıl’ın eski aşkı Otilia Bruma’dan bomba seks itirafları!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir dönem ünlü popçu Sinan Akçıl ile yaşadığı aşkla adını duyuran Rumen şarkıcı Otilia Bruma, konuk olduğu bir televizyon programında yapmış olduğu açıklamalarla gündem oldu.

Romanya’da bir TV programına konuk olan 29 yaşındaki şarkıcı, “Cinsel ilişki olmazsa kendimi kadın gibi hissedemem. Bu nedenle cinsel ilişki şart” ifadelerini kullandı.

Sinan

Mutlu cinselliğin sırrını da verdi

Açıklamasının devamında cinselliğin biyolojik bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Otilia Bruma, “Sağlıklı ve mutlu bir cinselliğin sırrı; cinsel ilişkiye beklentisiz başlayıp, kendini anın büyüsüne bırakabilmekten geçer” dedi.

O3

“Bir gecelik ilişkiyi affederim”

Rumen şarkıcı, daha önce de yapmış olduğu bir açıklamada kullandığı ifadelerle büyük tartışma yaratmıştı. “Hepimiz biliyoruz ki erkekler çapkındır. Eğer bir kez aldatırsa, bir gecelik ilişkiyse affederim” diyen Bruma, “Ama ikincisinde aynı kadınla… Bitiririm! Bazen macera, kaçamak o ilişkiyi daha sağlamlaştırır. Erkekleri çözmüş bir kadınım” ifadelerini kullanmıştı.

O4

Otilia Bruma kimdir?

Otilia 13 Haziran 1992 yılında Romanya’nın Suceava ilçesinde dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşta müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Onun müziğe olan ilgisini ilk müzik öğretmeni keşfetmiştir. Romanya Ulusal Kolej’de eğitim almıştır. Yerel televizyonlarda çalışmıştır. Şarkılarını 17 yaşında seslendirmeye başlamıştır.

İlk sahne adı Bijue, Amerika’da aynı isimde bir şarkıcı olduğu öğrenilince 2013 yılında Otilia olarak değiştirilmiştir. 2012 yılında All The Stars şarkısı ve klibiyle gündeme gelmiştir. Daha sonra 2013 Haziran ayında French Kiss adlı şarkısı yayınlanmıştır.

O5

Ardından, 2013 Kasım ayında Russian Dream ile On Fire şarkıları yayınlanmıştır. Otilia daha sonra JHaps Records ile çalışmaya başlamıştır. Tüm dünya listelerinde hit olan şarkısı Bilionera, 20 Şubat 2014’te yayınlanmıştır.

Sinan Akçıl’ın eski aşkı Otilia Bruma’dan bomba seks itirafları!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.