Sharon Stone’dan yıllar sonra gelen itiraf: “Büyükannem bizi odaya kilitler, büyükbabam da taciz ederdi”

featured
service

ABD’li oyuncu Sharon Stone, hatıralarının yer aldığı ‘The Beauty of Living Twice’ adlı kitapta, hem ablasının hem de kendisinin, büyükbabaları tarafından taciz edildiğini anlattı.

Stone, büyükannesinin de kendisini, ablası Kelly’yi büyükbabalarıyla bir odaya kilitleyerek bu duruma zemin hazırladığını ileri sürdü. Sharon Stone’un büyükbabası Clarence Lawson, ünlü yıldız 14 yaşındayken hayata veda etmişti.

Hayatını kaybedince rahatladı

Stone, büyükbabasının öldüğünden emin olmak için tabutunda onu dürttüğünü söyledi. Stone, satırlarında büyükbabasının artık hayatta olmamasından ‘tuhaf bir tatmin duyduğunu’ da belirtti.

Sharon Stone o anları “Kelly’ye (ablası) baktım ve o anladı. Kelly o sırada 11 yaşındaydı ve hepsi bitti” ifadeleriyle anlattı.

Sektörde de tacize uğradı

Sharon Stone, daha önce de kendisini şöhrete kavuşturan Temel İçgüdü (Basic Instinct) filminin yapımcıları ve yönetmeniyle ilgili benzer şikayetlerde bulunmuştu.

Kısa bir süre önce 63 yaşına giren Stone, yapımcı Harvey Weinstein’ın kadınlara yönelik tacizlerine karşı Hollywood’da başlatılan #metoo hareketine de katıldı.

Hollywood yıldızı Sharon Stone da #MeToo hareketine katıldı: “Yapımcım partnerimle yatmamı istedi!”

Yönetmen iddiaları yalanladı

‘Temel İçgüdü’nün o ünlü sahnesiyle ilgili iddialar daha önce de gündeme gelmişti. Yönetmen Verhoeven de Stone’un iddialarına karşılık onun yalan söylediğini belirterek “Her oyuncu kamera karşısında iç çamaşırını çıkarması istendiğinde sonradan ne göreceğini bilir” sözleriyle kendini savunmuştu.

Sharon Stone’dan yıllar sonra gelen itiraf: “Büyükannem bizi odaya kilitler, büyükbabam da taciz ederdi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir