Şeyma Subaşı, barıştığı sevgilisi Modammed Alsaloussi’nin kucağında

Eski aşkı Modammed Alsaloussi ile barışma haberiyle gündeme gelen Şeyma Subaşı, sosyal medyadan erkek arkadaşının kucağında verdiği bir pozu paylaşarak barıştıklarını duyurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı ile evliliğini noktaladıktan sonra adı birçok isimle anılan Şeyma Subaşı, mısırlı iş insanı Modammed Alsaloussi ile aşk yaşamaya başladı. Evlilik kararı alan çift, düğün hazırlıkları yaparken yollarını ayırdı. Bir süredir barışma haberleriyle konuşulan çiftten beklenen fotoğraf geldi.

SEVGİLİSİNİN KUCAĞINDA POZ VERDİ

Geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı teknede bir adamla öpüşme videosunu yayınlayan Subaşı’nın Mohammed Alsaloussi ile barıştığı ileri sürüldü.

Milyonluk barış! Sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’na aldığı saatin değeri dudak uçuklattı

Kısa süre sonra yeni bir paylaşım yaparak 1-2 saniye sevgilisinin yüzünü gösteren Subaşı, bu sefer romantik bir pozlarını paylaştı. Alsaloussi ve kızı Melisa Ilıcalı ile Bodrum’da tatil yapan Subaşı, Instagram hesabından sevgilisinin kucağına oturarak verdiği bir pozu paylaştı.

Seyma Subasi Baristigi Eski Sevgilisi Modammed 15145620 3211 M Seyma Subasi Baristigi Eski Sevgilisi Modammed 15145620 4054 M Seyma Subasi Baristigi Eski Sevgilisi Modammed 15145620 6380 M

Şeyma Subaşı, barıştığı sevgilisi Modammed Alsaloussi’nin kucağında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.