Arka Sokaklar dizisiyle ilgili şoke eden iddia! Ünlü oyuncu Şevket Çoruh ayrıldı mı?

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh'un 16 sezondur oynadığı Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar'dan ayrıldığı iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Yiğitcan Ergin ve Şevket Çoruh‘un yer aldığı Arka Sokaklar dizisi, yeni sezonda da izleyici karşısına çıkacak. 2006 yılından bu yana yayınlanan dizi hakkında çok konuşulacak bir ayrılık iddiası ortaya atıldı.

Dümbüllü’nün kavuğu nedir, neden önemlidir? Rasim Öztekin’in ölmeden önce Şevket Çoruh’a devrettiği kavuğun yolculuğu…

“ŞEVKET ÇORUH, ARKA SOKAKLARDAN AYRILIYOR”

T24 yazarı Tuğrul Eryılmaz ‘Düzeyli Magazin’ isimli köşesinde Şevket Çoruh’un 16 sezondur kadrosunda yer aldığı Arka Sokaklar dizisinden ayrılma kararı aldığını ileri sürdü. Eryılmaz, köşesinde “16 yaşını devirip 17’ye basacak olan Arka Sokaklar dizisinin sürekli oyuncularından Şevket Çoruh, bu sezon olmayacak. Anlaşılan kendini artık iyice tiyatroya verecek” dedi.

Bomba Iddia Sevket Coruh 16 Sezondur Basrolu 15095885 2170 M

HEM TİYATRO HEM SİNEMA FİLMİNDE ROL ALACAK

2017 yılında Baba Sahne adında tiyatro sahnesi kuran Şevket Çoruh, Taxim adlı oyunda rol alıyor. Yoğun bir iş temposu bulunan Çoruh, oyunun yanı sıra Çakallar Dans 6 filminde de rol alacak.

Bomba Iddia Sevket Coruh 16 Sezondur Basrolu 15095885 3622 M Bomba Iddia Sevket Coruh 16 Sezondur Basrolu 15095885 7221 M

Arka Sokaklar dizisiyle ilgili şoke eden iddia! Ünlü oyuncu Şevket Çoruh ayrıldı mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.