Gönül Dağı’nda bir ayrılık daha! Meryem karakterini canlandıran Sevilay Gültekin diziden ayrılıyor mu?

TRT 1 ekranlarında konusu, senaryosu ve birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile kalpleri ısıtan dizi Gönül Dağı'nda heyecan bitmiyor. Geçen sezon kayaların altında kalarak diziden ayrılan Gülsim Ali İlhan'dan sonra bir oyuncu daha diziye elveda diyor. Ama bu defa oyuncuyu ekranlarda görmek istemeyen seyirci oldu.

featured

Cumartesi akşamlarına damga vuran ve reyting listelerinde hep zirveyi gören TRT 1 dizisi Gönül Dağı 3. sezonu ile yine ekranlarda fırtınalar estiriyor. Dizi bozkır, dostluk ve aile sevgisi ve sımsıcak hikayesi ile gönülleri ısıtmaya devam ediyor. Gülsim Ali İlhan’ın oynadığı Dilek karakterinin geçtiğimiz sezon kayaların altında kalarak ölmesinin ardından dizide dengeler değişmişti. Herkes 3. sezon Dilek’siz nasıl olacak derken dizi yeniden seyirciyi elinde tutmayı başardı ve bu başarı reytinglere de yansıdı.

Gönül Dağı dizisinin sevilmeyen karakterine gelen linçlerden sonra yapım ekibi hamle yaptı. TRT ekranlarında yayınlanan dizide bir ayrılık daha yaşanacak. Dizide son bölümlerde dikkat çeken, seyircinin de tepkisi çeken bir karakter var; Kahveci Rıfat’ı terk eden Meryem…..

SEYİRCİ ONU İZLEMEK İSTEMİYOR

3. sezonu ile tekrar TRT ekranlarında seyirci karşına çıkan Gönül Dağı’nda bir ayrılık daha yaşanacak. Senaristler, Gülsim Ali İlhan’ın vedasından sonra, seyircinin izlemek istemediği karakteri senaryodan çıkaracaklar.

Son günlerde gelen tepkilerden sonra dizinin senaristleri harekete geçti. Geçtiğimiz sezon Kahveci Rıfat’ı terk eden ve kadroya geri dönen Meryem seyircilerden tepki alıyor. İddialara göre gelen linçlerden sonra yapım ekibinden yeni bir hamle geldi.

SEVİLAY GÜLTEKİN KADRODAN ÇIKARILDI MI?

Söylenenlere göre ilerleyen bölümlerde Meryem hikayeden ayrılacak ve kadroya veda edecek. Karakteri canlandıran Sevilay Gültekin konu hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Gönül Dağı Cemile öldü mü? Gönül Dağı’nda Cemile diziden ayrılıyor mu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir