Sevda Erginci’nin başrolde olduğu Seni Kalbime Sakladım dizisi neden çok beğenildi?

TRT1’de ekrana gelen Seni Kalbime Sakladım, romantik komedinin saf ve aile kavramını da öne çıkartan farklı bir versiyonu. İşte bu yüzden de izleyiciler Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz ikilisinin başrolünde yer aldığı diziyi çok sevdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seni Kalbime Sakladım dizisi perşembe akşamları sevenlerini TRT 1 ekranlarının başına kilitliyor.

Romantik ve komedi içerikli dizilerin kamu yayıncısı olan TRT1’de izleyicilerle buluşması pek de mümkün değil gibiydi. TRT yetkilileri daha çok tarihi diziler üzerinde duruyordu ama yaz dönemi için ortaya çıkartılan 3 dizi ile birlikte izleyicilere aile sıcaklığı veren yapımlar birbiri ardına gelmiş oldu.

Seni Kalbime Sakladim

SENİ KALBİME SAKLADIM’IN FARKLI ÖZELLİĞİ

Balkan Ninnisi ve Mükemmel Eşleşme dizileri aile sıcaklığını çok güzel yansıtıyor. Hem farklı kültürlerdeki insanların bir arada yaşamayı başarabileceği anlatılıyor hem de aşkın evliliği öldürmediği mesajı iki dizi sayesinde veriliyor.

Seni Kalbime Sakladım’ın ise farklı bir özelliği var. Romantik komedi hikayesi denilince dizi hayranları özel kanalarda çoğunlukla romantik komedi olarak başlayıp daha sonra drama doğru kayan yapımları çok izledi. Ayrıca entrikalar, çarpık ilişkiler ve gerçek hayattan kopuk olaylar da romantik komedi hikayelerinde fazlasıyla izleyicilere yansıtıldı.

Seni Kalbime Sakladim 2

ROMANTİK KOMEDİNİN FARKLI BİR VERSİYONU

Ancak TRT1’de ekrana gelen Seni Kalbime Sakladım bu tür dizilerden değil. Romantik Komedinin saf ve aile kavramını da öne çıkartan farklı bir versiyonu. İşte bu yüzden de izleyiciler Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz ikilisinin başrolünde yer aldığı diziyi çok sevdi.

Birçok izleyici için Seni Kalbime Sakladım romantik komediden daha çok, aile sıcaklığı sergileyen bir yapım konumunda bulunuyor. Bir izleyici diyor ki, “Çok sıcak bir aile dizisi. Ben ekranda artık iğrenç entrikalar, çarpık ve şiddet içeren ilişkiler izlemek istemiyorum. Zaten yaşadığımız ülkede bunların hepsi mevcut. Böyle eğlenceli ve düzgün bir diziye ihtiyacımız vardı. Çok iyi geldi.”

Seni Kalbime Sakladim 4

BAŞROL ÇİFTİ İYİ BİR UYUM YAKALADI

Birçok izleyici de bu yoruma destek verdi. Civanmert ile Zeynep karakterlerini başarıyla canlandıran iki genç oyuncu da başrol çifti olarak sevildi. Birbirlerine çok yakıştırılan Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz’ın çok iyi bir uyum sağladıklarını düşünen dizi hayranları, perşembe akşamlarının gelmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Seni Kalbime Sakladım dizisi ilk 3 bölümü ile çok etkileyici reytingler alamadı. Düşük sayılabilecek oranlar elde edildi ama bu dizinin TRT1 ekranında yer alması nedeniyle izleyiciler bir erken final endişesi görmüyor.

Seni Kalbime Sakladim 3

TRT1, Kara Tahta dizisinde de 10. bölümde erken final düşünmüş ama sonra bundan vazgeçilmişti. Kara Tahta, geçtiğimiz hafta AB grubunda yayınlanan tüm diziler arasında birincilik elde etti.

Seni Kalbime Sakladım dizisinin de ilerleyen dönemde öne çıkabilecek özellikleri var ve TRT1’in gerekli şansı vermesi de bekleniyor.

Sevda Erginci’nin başrolde olduğu Seni Kalbime Sakladım dizisi neden çok beğenildi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.