Seren Serengil’den skandal Bergen yorumu: “Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor”

Seren Serengil’in Bergen filmiyle ilgili eleştirileri gündeme bomba gibi düştü. Serengil, "Şehirde doğmuş ve büyümüş bir kadından Bergen şarkısını dinlersen tat alamazsın. Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Halis Serbest tarafından 1989 yılında öldürülen Bergen’in trajik hikayesini konu alan “Bergen” adlı film dün vizyona girdi. Sunucu Seren Serengil, Bergen filmiyle ilgili şoke eden bir eleştiri yaptı.

 

‘KIRO’ ÇIKIŞI OLAY OLDU

Ünlü sunucu, “Bergen’in gırtlağına sahip olan tek isim Mehtap Yılmaz. Onun dışındaki Bergen şarkıları bana geçmedi. Arabesk şarkıları mahalleden gelen kadınlar ve romanlar güzel okuyor. Modern bir kadının yaşam tarzında arabesklik yoktur. Şehirde doğmuş ve büyümüş bir kadından Bergen şarkısını dinlersen tat alamazsın. Gülşen kendi tarzında iyi yorumlamış ama kıro bir kadın değil. Bu büyük bir eksik” diyerek dikkat çekti.

Adana Kozan’da Bergen filmi sinemadan çekildi! Halis Serbest, yapımcıları tehdit mi etti?

“KIRO KADINLARA YAKIŞIYOR”

Sözlerini sürdüren Serengil, “Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor” diyerek şoke etti. Serengil’in bu çıkışla kimi hedef aldığı merak konusu oldu.

Gülşen, filmde Bergen’in ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ adlı şarkısını seslendirdi.

İşte Seren Serengil’in paylaşımı:

Ab4Cf2Be B3Fe 4A0F B237 165C7Edb1D28

Seren Serengil’den skandal Bergen yorumu: “Arabesk müzik en çok kıro kadınlara yakışıyor”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.