Seren Serengil’den Hadise’nin makyajsız pozlarına olay yorum: ‘Kermit’

Seren Serengil, sosyal medya hesabından makyajsız pozlarını paylaşan Hadise'ye sessiz kalamadı. Uzun süredir Hadise'nin Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab ile bir dönem yasak aşk yaşadığını ileri süren Serengil, şarkıcının makyajsız pozlarını "kurbağa kermit" karakterine benzetti.

featured

Hadise ile Seren Serengil gerilimi devam ediyor. Son zamanlarda özel hayatıyla gündemden düşmeyen başarılı şarkıcı Hadise, önceki gün sosyal medya hesabından makyajsız pozlarını paylaştı. Şarkıcının kısa sürede sosyal medyada gündem olan pozlarına yıldızının bir türlü barışmadığı Seren Serengil’den yorum gecikmedi.

HADİSE’Yİ KURBAĞA KERMİTE BENZETTİ

Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’le evli olduğu dönemde Hadise ile yasak aşk yaşadığını ileri süren hatta geçtiğimiz haftalarda canlı yayında ikiliye ait olduğunu iddia ettiği mesajları ifşa eden Seren Serengil, Hadise’yi “Kurbağa Kermit” karakterine benzeterek ‘Kermit’ yorumunu yaptı.

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil, geçtiğimiz ay Hadise ve Reza Zarrab’ın yasak aşk yaşadığını iddia etmişti. Canlı yayında ikiliye ait olduğunu ileri sürdüğü mesajlaşmaları okuyan Serengil, Zarrab’ın Ebru Gündeş’le olan boşanma davasında yasak aşkı itiraf ettiği söylemişti.

Benzer Haberler
06c618c4-78cb-4473-92b3-34d4b08c0ff7
Seren Serengil’den sonra Hadise’ye bir darbe de Mehmet Dinçerler’den
g_2672
Hadise’nin şikayet ettiği Seren Serengil ne demişti? Hadise ile Reza Zarrab’ın kayalık pozu…
hadise mehmet dinçerler
Arto ve Seren Serengil’den Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler’le ilgili olay iddia: ‘Değişik değişik fantezileri varmış cinsel olarak’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir