Şenol Güneş’ten Caner Erkin açıklaması: ‘Hiç görüşme yapmadım’

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Karagümrük'ten ayrılan Caner Erkin transferi ile ilgili konuştu. Güneş, ''Caner ile hiç görüşme yapmadım. Görüşecek bir durum da olmaz, benim yapmam doğru olmaz'' dedi.

featured

Karagümrük ile yolları ayırdıktan sonra adı sık sık Beşiktaş ile anılan Caner Erkin için siyah-beyazlıların teknik direktörü Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

CANER İLE BİR GÖRÜŞMEMİZ YOK

Caner Erkin ile ilgili konuşan Güneş, ‘Caner Erkin’i severim ama görüşmedim. Ben Caner’le ilgili görüşme yapmadım, zaten benim görüşme yapmam doğru olmaz. Olmayan bir konuyu cevaplamamı istiyorsunuz. Şu an için Caner ile bir görüşmemiz yok. Olursa biz söyleriz zaten’ dedi.

Şenol Güneş’in açıklamalarına şöyle devam etti:

JOSEF DE SOUZA HAFTAYA KATILIR

Takımda genel hava iyi. İlk maçta zorluk olacaktır. İkinci, üçüncü maç daha iyi olacaktır. Hem kupa, hem de lige kadar hazır oluruz. Rachid Ghezzal’ın tedavisine burada devam ediliyor. Umut Meraş yarın öbür gün katılır. Josef de Souza da sanırım haftaya katılır. İki ayağı arasında kuvvet farkı var. O da arzulu ve istekli ama sakatlık riski olmadan çalıştırmak gerekiyor. Genç oyuncular var. Onları belki sonra bırakabiliriz, onların da maçları var.

HİÇBİR OYUNCU ŞU AN GİTMİYOR

Başkan gelecek. Oyuncu için bir şey konuşmadık. Hiçbir oyuncu şu an gitmiyor, hiçbir oyuncu da almıyoruz. Almamız da, göndermemiz de mümkün değil. Devre arasında oyuncu alabiliriz ama şu an mümkün değil.

KENDİMİZİ AKLAMAK İSTEMİYORUZ

Kamuoyunda ‘Benden önceki kötü, ben iyiyim’ algısını doğru bulmuyorum. Hatalar var ve bunları düzeltmek istiyorum. Sürekli hata yapan oyuncu varsa, gidecek. Öncesi yok, başkasını suçlamak ve kendimizi aklamak istemiyoruz.

Benzer Haberler
fatih_karagumruk_te_caner_erkin_ile_yollar_ayrildi_97095
Caner Erkin Fatih Karagümrük’ten de kovuldu

DÜNYA KUPASI’NA BAKIN

Sistemi süratle değiştireceğiz. 3’lü ile başlarsın, 4’lüye dönersin. Bunlara alışacaksın. Kafa karışır ama oturduğu zaman, zenginliktir. Bakın Dünya Kupası’na, göreceksiniz.

RONALDO’NUN KAFASINI KARIŞTIRMAYALIM

Neymar’ı isterim. Cristiano Ronaldo anlaşmış çocuk, kafasını karıştırmayalım. Doğru olmaz(Gülerek). Ghezzal’in Şubat başında takıma katılacağını düşünüyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir