PKK’lı ismin evinde basılan Semra Kuytul özel hayatının ifşa edildiğini söyledi

Adam kaçırma, gasp ve zorla senet imzalattırma suçlarından tutuklanan Furkancıların elebaşı Alparslan Kuytul'un provokatör eşi Semra Kuytul’un PKK’lı Melik Çetin’in evinde olduğu ortaya çıkmıştı. Twitter’dan açıklama yapan Semra Kuytul, özel hayatının ifşa edildiğini söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ağrı Patnos L Tipi Cezaevi’ndeki kocasını ziyaret etmek için dün Van’a giden Semra Kuytul, geceyi PKK’lı Melik Çetin’in evinde geçirdi. Furkancılar ile PKK arasındaki işbirliğini gözler önüne seren bu gelişmenin ardından rahatsız olan Semra Kuytul, yeni bir provokasyona imza attı.

Alparslan Kuytul kimdir? İşte tutuklanan son haşhaşi hakkındaki her şey…

Kaldığı evin yakınındaki bir arabanın yanına video çekerek giden Kuytul, polis olduğunu iddia ettiği kişilere tepki gösterdi.

Kuytul, ‘’Neden buradasınız? Çıktığım zaman sizi burada görmeyeceğim. Özel hayatımı deşifre ettiniz.’’ diyerek, özel hayatının kimseyi ilgilendirmediğini söyledi.

Furkan-PKK koyun koyuna! Van’a giden Semra Kuytul geceyi PKK’lı Melik Çetin’in evinde geçiriyor

NE OLMUŞTU?

Ağrı Patnos L Tipi Kapalı Cezaevi’nde kalan kocası Alparslan Kuytul’u ziyaret etmek için dün akşam saatlerinde Van’a gelen Semra Kuytul’u KHK ile görevinden ihraç edilen ve PKK propagandası yapma suçundan yargılanan Melik Çetin karşıladı.

Kocası Alparslan Kuytul‘un provokatif sokak eylemlerinde ön saflarda olan ve yetiştirdiği kadın militanların polislere saldırılarını organize eden Semra Kuytul, sık sık FETÖ ve PKK kanallarına röportaj vermesi ile gündeme gelmişti.

Semra Kuytul’u Van Havalimanı’nda karşılayan Melik Çetin, görevden alınan ve tutuklanan Erciş Eski Belediye Başkanı Yıldız Çetin’in kocası…

İçişleri Bakanlığı’nca 2019’da görevden uzaklaştırılan Erciş eski Belediye Başkanı HDP’li Yıldız Çetin, ‘silahlı terör örgütüne üye olmak’ ve ‘terör örgütü propagandası yapmak’ suçlarından 9 yıl 22 gün hapis cezasına çarptırılmıştı.

Daha önce defalarca Türk ordusunun PKK terör örgütüne karşı yaptığı operasyonları eleştiren ve Türk ordusunu katliam yapmakla suçlayan Alparslan Kuytul, HDP’nin özyönetim taleplerine de sıcak baktığını ifade etmişti.

Semra Kuytul’un Van’da otel yerine Melik Çetin’in evinde konaklaması başta kendisini karşılayan Furkancı militanlar olmak üzere herkesi şaşkınlığa uğrattı.

 

PKK’lı ismin evinde basılan Semra Kuytul özel hayatının ifşa edildiğini söyledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.