Semih Öztürk’e Demet Akalın’dan destek! Acun Ilıcalı’dan onun yerine özür diledi

Semih Öztürk, Survivor Ekstra yorumculuğundan çıkarıldı. Bu gelişmenin ardından Öztürk, Twitter'dan yaptığı paylaşımda "üzgün adam" emojisi paylaşınca Demet Akalın'dan destek gördü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur’un Twitter’da yaptığı “Hayatımdaki herkesi affettim. Bir seni affedemedim” paylaşımından Acun Ilıcalı’nın hayatını kaybeden sağ kolu Alpay Kazan’ı hedef aldığı ileri sürüldü. Survivor Ekstra yorumculardan Furkan Dede de geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Semih Öztürk’ün programda olmayacağını açıkladı.

DEMET, ACUN ILICALI’DAN ÖZÜR DİLEDİ

İşinden olmasının ardından herhangi bir açıklama yapmayan Semih Öztürk, Twitter hesabından üzgün surat emojisi paylaştı. Sıkı bir Survivor izleyicisi olan Demet Akalın da Semih Öztürk’e destek olmayı ihmal etmedi. Öztürk’ün yarışmada olması gerektiğini düşünen Akalın, “Ah o kadar üzgünüm ki bizler hiç suçun olmasa da özür dileyelim. Hiç kimse senin kadar o masaya yakışamaz. Acun Ilıcalı gerçekten çok üzgünüz daha aylar var bitmesine yarışmanın patronu yüce gönüllüğünü yapar” dedi.

 

Tweet 1

Semih Öztürk’ün Survivor Ekstra’dan kovulma sebebi belli oldu

 

Semih Öztürk’e Demet Akalın’dan destek! Acun Ilıcalı’dan onun yerine özür diledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.