Şehit cenazesinde kahkaha, Ahmet Kaya mezarında yas! CHP’li Özgür Özel hiç değişmiyor…

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Grup Başkanvekili Özgür Özel, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan'ın Fransa'nın başkenti Paris'te oldukları anlaşıldı. Miting yerine Paris’e gitmeyi tercih eden Ağbaba ile Özel’in yurt dışında yaşamlarını kaybeden Yılmaz Güney ve Ahmet Kaya’nın Pere Lachaise’deki mezarlarını ziyaret ettiği de öğrenildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kars’tan Edirne’ye kadar Maltepe mitingine CHP teşkilatından katılım sağlanırken partinin önemli isimlerinden olan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ile CHP Manisa milletvekili Özgür Özel‘in mitinge katılmadığı ortaya çıktı.

Ağbaba ile Özel’in Fransa’nın başkenti Paris’e gezmeye gittiği ve kimi ziyaretler gerçekleştirdiği öğrenildi. CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile birlikte Ağbaba ile Özel’in yurt dışında yaşamlarını kaybeden Yılmaz Güney ve Ahmet Kaya’nın Pere Lachaise’deki mezarlarını ziyaret ettiği de öğrenildi.

 

 

Miting yerine Paris’e gitmeyi tercih eden bu isimlerin bugün yurda dönecekleri öğrenildi.

ŞEHİT CENAZESİNDE KAHKAHA ATMIŞTI

2018 yılında Şırnak’ta terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Kozak’ın memleketi Manisa’nın Salihli ilçesinde cenazesine ise CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün şehit cenazesi başında gülerek sohbet etmeleri damga vurmuştu.

 

Atatürk’ün resminin olmadığı CHP mitinginde PKK sloganı: Her yer Kandil her yer direniş

 

 

 

Şehit cenazesinde kahkaha, Ahmet Kaya mezarında yas! CHP’li Özgür Özel hiç değişmiyor…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.