Sefo ve Ufuk Beydemir birbirine girdi: ‘Hazmedemediğini bu kadar belli etmeseydin’

Fevzi Kaan Türker’in rapçi Sefo ile birlikte konsere çıkması, sosyal medyayı salladı. Ünlü rapçinin durumu prim olarak kullandığını iddia eden Ufuk Beydemir, Twitter'dan Sefo’ya göndermede bulundu. Sefo ve Beydemir, Twitter'da atıştı.

featured

Fevzi Kaan Türker’i sahnesinde ağırlayan Sefo‘ya ünlü şarkıcı Ufuk Beydemir’den tepki geldi. Sefo, Twitter’dan kendisine yorum yapan Ufuk Beydemir’le tartışma yaşadı.

Sefo’nun ‘İzabelyacı’ çocukla düet yapmasına beğeni yağmuru

O anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Sefo ve Fevzi Kaan’ın konser görüntülerini alıntılayan Beydemir, “Seviye bu. Prim yapan bu.” yorumunda bulundu.

Beydemir’in tweetine yanıt veren Sefo, “12 yaşındaki bir çocuk bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. Sen prim ve seviyeden bahsediyorsun. Yine küçük bir çocuğun sözlerini yazdığı ‘ben bir kek miyim’ diye bi’ şarkın var. Prim ve seviye araştırmana oradan devam et.” dedi.

Beydemir de “Ben sıfır yetenek bir çocuğun ‘başarı’sını, gördüğü ilgiyi eleştirdim fakat arkadaş üzerine alınmış nedense.7 yaşında çocuğun yazdığı derinlikli sözleri şarkıya çevirdim evet, yaptığım işin arkasındayım hâlâ. O şarkıyla şu kulak kanatan videoyu kıyaslamak ister miyiz gerçekten?” sözleri ile ünlü rapçiye cevap verdi.

Sefo da “Bu tweetinden sonra karar verdim ki sen keksin kanka” karşılığını verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir