Kayınvalidesini paylaşan Seda Sayan’a Ali Erkazan’dan küfürlü yorum: ‘Ya bi s…. git hayatımızdan’

Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük 7. eşi Çağlar Ökten'i sahne aldığı mekânda dinlemeye gitti. Eşinin konserinde kayınvalidesiyle beraber dans edip eğlenen ünlü sanatçının görüntüleri kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu. Oyuncu Ali Erkazan, bir Instagram sayfasının yayınladığı Sayan'ın görüntülerine küfürlü bir yorumda bulunarak gündem oldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

59 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan, 7’inci evliliğini yaptığı kendisinden 25 yaş küçük müzisyen eşi Çağlar Ökten’in sahnesini kayınvalidesi ve kayınpederiyle birlikte izlemeye gitti. Seda Sayan, eşinin konserinde ‘Hicom’ diye hitap ettiği kayınvalidesi Hicran Ökten ile karşılıklı göbek attı. Konser boyunca yerinde durmaya Seda Sayan’ın kayınvalidesinin genç görüntüsü dikkat çekti.

KAYINVALİDESİNE ‘HİCOM’ DEME NEDENİNİ AÇIKLADI

Seda Sayan, kayınvalidesiyle çekilen bir videosunu Instagram hesabından yayınladı. Sayan, kayınvalidesine ‘Hicom’ deme sebebini açıkladı: ”Kayınvalidem yanımda. Hico’m hoş geldin. Ben sana Hico’m diyorum diye birkaç kişi eleştirmiş, kızmış bana. Ben öyle diyorum çünkü kayınvalidemin adı Hicran.”

Çağlar Ökten’in oğlu Artur Ökten’ten şoke eden Seda Sayan cevabı: ‘Benim annem değil’

ALİ ERKAZAN’DAN SEDA SAYAN’A KÜFÜRLÜ YORUM!

Seda Sayan’ın kayınvalidesiyle birlikte çekilen görüntüleri sosyal medyada geniş yer buldu. Bir Instagram sayfasında Seda Sayan ve kayınvalidesi Hicran Ökten’in görüntüleri paylaşıldı. Oyuncu Ali Erkazan ise o görüntülere şoke eden bir yorumda bulundu. Seda Sayan’ın sürekli aşk hayatıyla gündeme gelmesine sinirlenen Ali Erkazan, ”Ya bi s…. git hayatımızdan” yorumunda bulundu. Ünlü oyuncu yaptığı yorumla görenleri şoke etti.

Ekran Goruntusu 2022 08 06 115954

Kayınvalidesini paylaşan Seda Sayan’a Ali Erkazan’dan küfürlü yorum: ‘Ya bi s…. git hayatımızdan’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.