Şarkıcı Sıla Gençoğlu’ndan kötü haber! Konserleri iptal edildi…

10 Mayıs'ta düşerek köprücük kemiğini kıran ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun haziran ayındaki konserleri iptal edildi. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak son durumundan bahseden şarkıcı, "İyileşmek için dişimi sıktım ama olmadı" dedi.

featured

Yoğun bir konser maratonuna sahip olan başarılı şarkıcı Sıla, 10 Mayıs’ta talihsiz bir kaza yaşadı. Düşerek köprücük kemiğini taşa çarpan Sıla, kol askısıyla bir video çekerek yaşadıklarını anlattı.

“KÖPRÜCÜK KEMİĞİMİ TAŞA ÇARPTTIM”

Talihsiz kazadan bahseden Sıla, “Size 8 ismini verdiğimiz askımla sesleniyorum. Yeni olan bir olay değil aslında 10 Mayıs’ta oldu. Ben iyileşme ümidiyle dişimi sıktım fakat olmadı. Düştüm ve köprücük kemiğimi taşa çarptım, ucu da kırıldı. Alçıya alınamadığı için kolluk takarak bu deliyi zapt etmeye çalıştılar” dedi.

HAZİRAN AYINDAKİ KONSERLERİ İPTAL EDİLDİ

Konserlerinin iptal olduğunu söyleyen şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “İlk 3 konseri iptal etmemizin sebebi de budur aslında. Ben size çaktırmamak için epey bir çaba sarf ettim ama doktorum haziran ayında yapacağım konserlerin riskli olacağını söyledi. Ben büyük bir moral bozukluğu yaşadım. Şarkılarım yeni ve beraber efkar, neşe paylaşacağız diye düşündüm. Evdeki hesap çarşıya uymadı. Konserlerime 1 Temmuz’da başlayacağım. Bu durumu ben bildirmek istedim. Kısa zamanda kucaklaşmak dileğiyle çok öpüyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir