Sakarya’da 21 yaşındaki Tuğrul Erüklü kendini asarak intihar etti! “Benim geleceğe dair umudum yok, hayalim yok.”

featured

Sakarya’da Erenler İlçesinde sabah saatlerinde meydana gelen olayda; 21 yaşında olduğu öğrenilen Tuğrul Erüklü isimli genç, cadde üzerindeki bir kıraathanenin sundurmasına kendini asarak intihar etti.

Haberlisin.com’da yer alan habere göre; Sabah namazına gittikleri sırada kendini asan genci fark eden vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 ekiplerince yapılan ilk muayenede gencin hayatını kaybettiği tespit edildi.

Olay yerinde yapılan inceleme sonrasında gencin cansız bedeni otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

İNTİHAR ETMEDEN ÖNCE NOT BIRAKTI

21 yaşında olduğu öğrenilen Tuğrul Erüklü, ailesine sitem dolu bir bot bıraktı. Bıraktığı notla yürekleri sızlatan Tuğrul Erüklü, “Ufakken ileride hayatım çok güzel olur zannediyordum.

Çünkü çok iyi bir teyzem, çok sevdiğim bir annem, çok iyi arkadaşlarım ve çok sevdiğim arkadaşlarım vardı. Hayat beni zalim, duygusuz, ateist bir şey yaptı.

Şimdi bir teyzem, bir annem, 1 tanesi hariç uyuşturucu bağımlısı arkadaşlarım var. Abilerim, onlar yoklar artık. Kendileri çok mükemmellermiş gibi beni olduğum gibi kabullenemediler.

Benim geleceğe dair umudum yok, hayalim yok. Hayattan bir beklentim yok. Bu dünyada yerim yok artık. Furkan kendine iyi bak kardeşim. Kimi üzdüysem özür dilerim. Senin suçun değil M.” İfadelerine yer verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir